שירות וטרינרי באשדוד | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:

המרפאה שלנו:

שירות וטרינרי באשדוד

כשאנחנו לוקחים כלב או חתול, או אם יש לנו כאלה ואנחנו זה עתה עברנו לעיר חדשה, אחת השאלות שנשאל את עצמנו היא, כיצד בוחרים לאיזה וטרינר ללכת, איך אנחנו יודעים אצל מי להפקיד את הטיפול של חיית המחמד שלנו. 
 
עם שאלה זו מתעסקים אנשים רבים שעברו בשנים האחרונות לגור באשדוד, אחת הערים המתפתחות ביותר בישראל בשני העשורים האחרונים. אשדוד, כידוע, היא העיר השישית מבחינת מספר התושבים, והעיר המאוכלסת ביותר דרומית לתל אביב (להוציא את ראשון לציון). מתוך זה ניתן להניח, שיש בעיר לא מעט תושבים שמחזיקים בביתם כלבים וחתולים ומנגד, יש לא מעט שירותים וטרינרים באשדוד, שירותים שפועלים כמרפאות ובתי חולים. 

 
כיצד בוחרים שירות וטרינרי באשדוד? 
בשביל לבחור וטרינר באשדוד , צריך לשים לב למספר פרמטרים, אנחנו נחלק אותם לשלוש קבוצות. הקבוצה הראשונה מתייחסת למגוון הטיפולים שיש במקום. כיום כל מרפאה של שירות וטרינרי באשדוד (או בכל עיר אחרת לצורך העניין), צריכה להציע ללקוח שלה מגוון שירותים. החל מאפשרות לקיים במקום בדיקות תקופתיות, חיסונים, וכלה בצילומים, בדיקות דם, בדיקות מקיפות (לב, ריאות, סרטן, עור ועוד) וכן שיש במקום חדר ניתוח. אחרת מה שיקרה, זה שעל כל עניין נצטרך לעבור ממרפאה אחת לשנייה. דבר שאיננו נעים ולא יעיל.  
 
חשוב לציין נקודה נוספת שמתייחסת למגוון הטיפולים, ונכון הן למרפאה שמעניקה שירות וטרינרי באשדוד או בכל מקום אחר, והיא המחירים. מרבית המקומות כיום מציעים מנוי מיוחד של טיפולים ובדיקות. המנוי הוא שנתי, כולל טיפולים ובדיקות מסוימות בחינם וכן בהנחות מיוחדות. 
 
הקבוצה השנייה מתייחסת לצוות. עלינו לבדוק האם הצוות הוא איכפתי, נעים, מסור, זמין ומנוסה בתחום. את זה, בדיוק כמו כל דבר אחר, נוכל לגלות גם דרך חוות דעת של גולשים באינטרנט, חברים ובני משפחה. 
 
הקבוצה השלישית של פרמטרים אליה נתייחס לפני שנבחר מרפאה וטרינרית אשדוד, היא עד כמה זמין ונגיש המקום. עלינו דלעת שאם אנחנו לוקחים את הכלב או את החתול לרופא, אז אנחנו לא צריכים ללכת הרבה ברגל, אנחנו יכולים להגיע תוך זמן קצר, ואם אנחנו מגיעים ברכב אז יש במקום חנייה מסודרת ועוד. כלומר דברים שקשורים לנגישות וזמינות למקום, מבחינת מרחק, זמן ושעות פתיחה. 
 
אם עברתם לא מזמן לגור באשדוד, או שאתם תושבי העיר ואתם מחפשים וטרינר לכלב או לחתול שלכם, אנחנו רוצים להמליץ לכם על שירות וטרינרי באשדוד בבית החולים המרכזי בעיר, בית החולים של ד"ר יוחאי גונן וד"ר מאיה מוזס. מדובר בבית חולים שמבצע טיפולים מקיפים, כולל בדיקות תקופתיות, בדיקות חירום ועוד. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המקום והם ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עניין ועניין. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
שירותים וטרינריים באשקלון