שירות וטרינרי באשדוד | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:

המרפאה שלנו:

שירות וטרינרי באשדוד

הילד שלכם רוצה לאמץ חיית מחמד? אם קיבלתם החלטה להביא הביתה חיית מחמד, כדאי שתתנו לחיית המחמד שלכם את הטיפולים הרפואיים הטובים ביותר. שירותים רפואיים מקצועיים לכל סוגי חיות המחמד ניתן לקבל קרוב לביתכם. תושבי אשקלון ואשדוד המגדלים חיות מחמד, יכולים להינות משירות וטרינרי באשדוד המספק את כל הטיפולים הנחוצים לכל חיות המחמד.

ומה לגבי חיסונים שנתיים? את החיסונים אשר מבצעים בכל שנה לחיות מחמד, ניתן לעשות במרכז רפואי מתקדם בעיר אשדוד, הכולל ציוד רפואי מתקדם לטיפולים ובדיקות לחיות מחמד. גם אם חיית המחמד שלכם בריאה וחזקה, אפשר להביא אותה למרכז הרפואי באשדוד לבדיקות כלליות ומקיפות במקביל למתן החיסונים השנתיים. מומלץ להכיר את כל החיסונים המוצעים לחיית המחמד שלכם, ולדעת כי חלקם מחוייבים על-פי החוק במדינת ישראל.

מרפאה וטרינרית באשדוד

בעיר אשדוד תוכלו למצוא בית חולים וטרינרי מהמובילים בארץ. בית החולים כולל שירותים רפואיים מתקדמים לכל חיות המחמד. אם אתם מחפשים מרפאה וטרינרית באשדוד, כדאי שתגיעו למרכז הרפואי המתקדם בעיר אשדוד בפרט ובאיזור הדרום בכלל, המספק שירותים רפואיים לחיות מחמד בכל איזור הדרום.

פנייה לשירותים וטרינריים אשדוד

אילו שירותים וטרינריים אשדוד אפשר לקבל במרכז הרפואי? השירותים כוללים בין היתר בדיקות מקיפות עם ציוד מתקדם, חיסונים שנתיים, אשפוז לחיות מחמד, ניתוחים כירורגיים וטיפולי מנע לבעיות רפואיות. מלבד זאת, דרכי האבחון במרכז הרפואי הן מהמתקדמות ביותר, ומאפשרות לבצע אבחון מקצועי לבעיות רפואיות אשר מופיעות אצל חיית המחמד שלכם.

קביעת תור לשירותים וטרינריים באשדוד

החלטתם לקבוע תור בבית חולים לשירותים וטרינריים באשדוד? עשיתם את הדבר הנכון! בית חולים וטרינרי אשדוד מציע לכל בעלי חיות המחמד טיפול מסור ומקצועי לחיות במרפאות רפואיות ברמה הגבוהה ביותר. בריאות חיית המחמד שלכם היא חשובה, ולכן פנייה לבית חולים וטרינרי אשדוד היא הדבר הנכון ביותר לעשות על מנת שתוכלו לשמור על בריאות חיית המחמד שלכם לשנים הבאות.

שירות וטרינרי באשדוד בבית חולים לחיות מחמד

לקביעת תור עבור בדיקה או טיפול בחיית המחמד שלכם, השאירו את הפרטים שלכם באתר האינטרנט של בית חולים וטרינרי אשדוד, או התקשרו למספר הטלפון המופיע באתר של בית החולים. ברגע שבחרתם בשירות וטרינרי באשדוד בבית חולים, תדעו שחיית המחמד שלכם נמצאת בידיים טובות ומקצועיות!