שירות וטרינרי אשדוד | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:

המרפאה שלנו:

שירות וטרינרי אשדוד

בעלי חתולים בדרך כלל משקיעים הרבה בטיפוח החתולים, במזון הניתן להם ובצעצועים שונים להנעים את זמנם בבית. כדאי לדעת שהיום אפשר להשקיע גם בשירותים הרפואיים הניתנים לחתולי בית. בעלי חתולים המתגוררים באיזור הדרום, יכולים להגיע עם החתול שלהם לשירות וטרינרי אשדוד מהמקצועיים ביותר הקיימים היום.. בעיר אשדוד קיים שירות וטרינרי פרטי מהטובים ביותר בארץ אשר ניתן על-ידי רופאים וטרינריים מנוסים ומקצועיים.
 
בדיקות כלליות ובדיקות מקיפות לחיות מחמד באשדוד

נהוג לחשוב שההגעה לוטרינר במהלך השנה היא רק עבור חיסונים שנתיים, אך היום ידוע כי בדיקות כלליות לחיות המחמד יכולות למנוע מחלות ודלקות עתידיות. בכדי לשמור על בריאות חיית המחמד שלכם, מומלץ להגיע עם חיית המחמד לבדיקות כלליות במרכז וטרינרי באשדוד וכך למנוע בעיות בריאותיות.

שירות וטרינרי באשקלון לחתולי בית

מלבד תושבי העיר אשדוד, גם תושבי העיר אשקלון יכולים להינות משירותים וטרינריים מקצועיים עבור חתולי הבית. בחיפוש אחר שירות וטרינרי באשקלון, תוכלו למצוא בית חולים וטרינרי הפועל 24 שעות ביממה במשך כל השנה. השירות ניתן לכל בעלי חיות המחמד המעוניינים בשירותים רפואיים ברמה גבוהה עבור חיות המחמד שלהם.

שירות וטרינרי בגן יבנה

גרים בגן יבנה? במרחק נסיעה קצר מגן יבנה, תוכלו למצוא בית חולים וטרינרי מהמתקדמים והמשוכללים בכל איזור הדרום. שירות וטרינרי בגן יבנה והסביבה ניתן לחיות מחמד מכל הסוגים ובמחירים הוגנים. ניתן לצרף את חיית המחמד שלכם לשירות מנוי חודשי הכולל בין היתר חיסונים שנתיים ובדיקות כלליות לאורך כל השנה.

פנייה לשירות וטרינרי בדרום

מעוניינים לפנות לשירות וטרינרי בדרום? אתם במקום הנכון! בית חולים וטרינרי אשדוד מספק שירותים רפואיים מקצועיים לחיות המחמד של תושבי אשדוד, אשקלון, גן יבנה ויישובים נוספים באיזור הדרום. בית החולים הוטרינרי אשדוד פועל לאורך כל השנה ללא הפסקה ומאפשר לכם להביא את חיית המחמד שלכם בכל רגע נתון לבדיקה או טיפול.

שירות וטרינרי אשדוד בבית חולים פרטי

מחפשים מקום קבוע למתן שירות וטרינרי אשדוד והסביבה? בית חולים וטרינרי אשדוד מציע לכם מסלול מנוי חודשי ייחודי, המאפשר לכם להביא את חיית המחמד לבדיקות לאורך כל השנה. מלבד הבדיקות, המנוי החודשי כולל חיסונים שנתיים החיוניים לשמירת הבריאות של חיית המחמד שלכם. אם בחרתם בבית חולים וטרינרי אשדוד, כדאי שתדעו שבחרתם בטובים ביותר!