רופא חיות | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:

המרפאה שלנו:

רופא חיות

במהלך השנים, אנחנו רואים שינוי בעולם של טיפול בחיות בית, מצד אנשים מוכנים להשקיע הרבה יותר כסף וזמן בכך, מצד שני האפשרויות שעומדות בפניהם רבות יותר. בעבר רופא חיות היה מבצע טיפולים שגרתיים, בעיקר בדיקות תקופתיות, חיסונים, דברים אלמנטאריים, כיום כמעט בכל מרפאה של רופא חיות, אפשר למצוא חדר ניתוח בו נערכים ניתוחים לכלבים, ניתוחים לחתולים ועוד. 
 
השינוי נובע משתי סיבות עיקריות, הראשונה, סגנון החיים השתנה, מאחר שיותר ויותר אנשים מחזיקים כיום כלבים וחתולים (על פי ההנחה למעלה משישים אחוז מהישראלים מחזיקים חיית מחמד אחת לפחות), אזי גם הסדרי הטיפול בהם השתנו, הצרכים של הבעלים וחיות המחמד שונים וגדלים, הם רוצים להעניק לכלבים ולחתולים שלהם את הטיפול הטוב והאיכותי ביותר, ואם חס וחלילה יש צורך בביצוע ניתוחים, אז גם זה. 
 
הסיבה השנייה היא, שהתחום הרפואי של חיות מחמד, השתנה. המחקר בתחום גדל, הוקצעו לו הרבה יותר כספים, אנחנו רואים הרבה יותר וטרינרים (בעיקר בזכות העובדה שצעירים ריבם נוסעים לחו"ל בשביל ללמוד), יותר מרכזים וטרינרים, וכך אנחנו יכולים לראות הרבה יותר ניתוחים לחיות, בדיקות, סקירות ועוד. אומנם עדיין אין הקבלה מלאה בין טיפול בבני אדם לטיפול בחיות, אך עם הזמן יש הבנה שטיפולים שטובים לבני אדם טובים גם לחיות. 

אילו ניתוחים מבצע רופא חיות?  
כל רופא חיות מבצע ניתוחים מסוימים, בסיסיים, לצד ניתוחים בתחומים בהם הוא מתמחה. הניתוחים המקובלים והידועים הם, ניתוחי עיקור וסירוס או ניתוחים בעת המלטה. לצידם אפשר למצוא ניתוחים, שחלק דורשים התמחות וחלקם כלליים יותר. מדובר בניתוחים שמתייחסים להורדות גידולים שונים, ניתוחים של הוצאת אבנים מדרכי השתן והשלפוחית, ניתוחים באוזניים כתוצאה מדלקות אוזניים כרוניות, ניתוחי עיניים, ניתוחי שיניים וניתוחים פנימיים שונים. בנוסף, אפשר למצוא ניתוחים פלסטיים, למשל בעיניים, ניתוחים אורטופדיים, ועוד. 
 
כל רופא חיות מבצע את הניתוחים בחדר ניתוחים, שנמצא במרפאה שלו, לעיתים בחדר נפרד מזה שבו הוא מבצע את שאר הטיפולים. החדר הינו סטרילי ומאפשר עבודה נוחה. חשוב להבהיר שברוב המקרים הכלבים או החתולים מועברים אחרי הניתוח לחדר התאוששות עד שהם יכולים לחזור הביתה. 
 
אם גם אתם מחפשים רופא חיות, שמתמחה בביצוע ניתוחים מסוגים שונים, הרי שאתם מוזמנים לפנות אל בית חולים וטרינרי באשדוד, שם תוכלו למצוא רופאים שמתמחים בביצוע ניתוחים מסוגים שונים, הם ישמחו להסביר לכם על כל ניתוח, לענות לכם על כל שאלה בנושא וכמובן לנתח את כלבכם או את החתול שלכם באהבה ובמסירות. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
חיסוני כלבים