עיקור חתולי רחוב | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
כתובת: העצמאות 85 (מאחורי בית המרקחת Be) אשדוד
שעות פתיחה:    יום א',ב,ג',ה' 20:00 - 10:00  |  יום שישי 14:00 - 10:00
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:
המרפאה שלנו:

עיקור חתולי רחוב

אחד המאפיינים הכי דומיננטיים בארץ הוא כמות חתולי הרחוב, שיש במרבית האזורים במדינה. בעוד שאכן ישנן מדינות שסובלות מכך יותר, עדיין האחוז אצלנו דיי גבוה וישנם לא מעט אנשים שסובלים מבעיות אלו באזור מגוריהם. יחד עם זאת, מה שרבים לא שוקלים היא מידת החמלה שעלינו להראות לחתולים אלו ולכן הפתרון הוא לא חלילה מיגורם, אלא דווקא עיקור חתולים שיקנה להם חיים טובים יותר.

מהו עיקור חתולי רחוב

עיקור חתולים הוא רלוונטי לנקבות ולמרות מה שתחשבו ההשפעה היא לא רק על יכולת ההולדה של החתולה, אלא גם על איכות חייה. במסגרת ההליך הווטרינר בודק גם תסמינים נוספים, מעניק זריקות חשובות נגד כלבת ובודק את הבריאות הכללית של החתולה. לאחר ההליך ורק לאחר השיקום החתולה מוחזרת למקומה הטבעי.

מה היתרונות של עיקור חתולי רחוב

אחד הבעיות הנפוצות ביותר עם חתולי רחוב הוא הכמות העצומה שלהם. כאשר הילודה שלהם לא נשלטת מתרחשים כמה דברים: ייחום מתמיד של חתולות, התרכזות של זכרים על נקבות וירידה ברמת ההיגיינה של שני המינים, רעש, מריבות, מוות מהיר ועוד. אם כך, נמצא שיילודה גבוהה בקרב חתולים מביאה דווקא לתוחלת חיים נמוכה יותר ואיכות חיים רעועה. החתולים הללו סובלים הרבה, רבים תמיד על אוכל ונפרדים מן העולם במהרה.

עיקור חתולי רחוב מסייע לנו למגר את התופעה הזאת, היות וכאשר החתולה מוחזרת למקומה המקורי היא כבר לא מושכת אליה זכרים, היא לא תלד ותהיה בסכנת מוות, היא לא תצטרך לריב הרבה על אוכל וכך הלאה.

איפה עושים עיקור חתולי רחוב

כדיי לבצע עיקור בטוח ותקני לחתולי רחוב יש להביא אותם לבית החולים הווטרינרי באשדוד. בית החולים פועל שנים רבות במטרה לסייע לבעלים של חיות שונות לדאוג ולשמור על הבריאות שלהן ובמקביל אנו לא שוכחים את חתולי הרחוב ודואגים לעיקור וסירוס חתולים, כדיי לשמור על בריאותם וכדיי להבטיח שיהיו להם חיים מעט יותר נוחים, בריאים וארוכים. 

לסיכום

עיקור חתולי רחוב זו פעולה אחת מיני רבות שניתן לבצע כדיי להבטיח לחיות הללו חיים בריאים יותר. העיקור מסייע בהפחתת מחלות שונות, שליטה על אוכלוסייה, הפחתה במריבות, רעש ומוות מוקדם. עיקור בטיחותי ותקני ניתן לבצע אצלנו בבית החולים הווטרינרי.