סירוס כלבים | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
כתובת: העצמאות 85 (מאחורי בית המרקחת Be) אשדוד
שעות פתיחה:    יום א',ב,ג',ה' 20:00 - 10:00  |  יום שישי 14:00 - 10:00
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:
המרפאה שלנו:

סירוס כלבים

אם אתם שוקלים לאמץ כלב בוודאי קיבלתם כבר עצות על סירוס כלבים ובצדק. סירוס כלבים הוא מנהג נפוץ בקרב בעלי כלבים מהסיבה הפשוטה שהכלבים לא מאומצים לשם הרביה, דבר שבמקרים רבים הוא אינו חוקי, אלא לשם רווחת הבית והכלב. חלק מרווחת הכלב היא כמובן בריאותו ולכן ביצוע סירוס הוא חלק בהחלט חשוב והגיע הזמן שנלמד יחדיו למה.

מהו סירוס כלבים

סירוס כלבים הוא הליך רפואי במסגרתו וטרינר מומחה יכול לבטל את יכולתו של כלב זכר להפרות כלבה. ההליך מתבצע באופן מבוקר, עם האמצעיים הרפואיים המתקדמים ביותר, תחת הרדמה שלאחריה ישנו זמן שיקום שמאפשר לכלב לחזור לפעילות מלא, ללא השלכות.

מה היתרונות של סירוס כלבים

סירוס כלבים לא רק ממגר ילודה בלתי רצויה, אלא הוא בעיקר מסייע להארכת שנות חייו של הכלב ולכך ששנים אלו יהיו בריאות ונינוחות. ללא סירוס נוכל לצפות שהכלב יהיה עצבני יותר, תהיה לו נטייה לפיתוח מחלות שונות כמו סרטן באזורי הרבייה, שהוא ירבה נקבות בטיול רגיל ומשמים לפארק הכלבים ועוד. בעצם, סירוס כלבים עוזר גם לנו לחיות חיים שלווים יותר לצד הכלב.

איפה עושים סירוס לכלבים

הליך סירוס כלבים הוא אינו מסובך, אבל חשוב ביותר שיתבצע עלי ידי אנשים המוסמכים לכך ובעיקר אנשים שאוהבים חיות. מרפאה שעונה על הקטגוריות הללו ועוד זה בית החולים הווטרינרי באשדוד. בית החולים הוקם על ידי וטרינרים מומחים, ששמו לעצמם מטרה לרפא ולדאוג לחיות ביתיות, אך גם אלו מן הרחוב שמזלן היה פחות טוב.

בבית החולים באשדוד תוכלו לקבל הליך סירוס מלא עבור הכלב שלכם וכך תוכלו להיות בטוחים שהוא מקבל טיפול חם ואוהב מהרגע הראשון. הכלב יקבל זמן להתרגל לסביבתו, כאשר אתם על ידו, ואז הוא יעבור הליך סירוס ושיקום, שלאחריו אתם תקבלו את ההדרכה וההסברה המלאה על דרך הטיפול בו משלב זה והלאה.

השורה התחתונה

סירוס כלבים הוא הליך נפוץ והכרחי ביותר לבריאות הכלב. הוא מאפשר לנו לדאוג לו לחיים בריאים, ללא תסמינים כמו סרטן, וגם שחייו לצידנו כתוצאה מכך יהיו ארוכים יותר. את ההליך מומלץ לעבור במרפאה שלנו והוא יתבצע על ידי הרופאים הטובים ביותר בארץ, ששמים את רווחת הכלב במקום הראשון.