סירוס חתולים | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
כתובת: העצמאות 85 (מאחורי בית המרקחת Be) אשדוד
שעות פתיחה:    יום א',ב,ג',ה' 20:00 - 10:00  |  יום שישי 14:00 - 10:00
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:
המרפאה שלנו:

סירוס חתולים

אם אתם בעלים לחתול, שעד לאחרונה היה גור קטן שמתחיל לגלות סימנים אלימים ומרעישים, כנראה הגיע הזמן לקחת אותו אל הליך סירוס חתולים. נרגיע אתכם כבר בשלב זה ונסביר שמדובר בהליך פשוט למדי, אבל בעיקר שמדובר בהליך נפוץ והכרחי ביותר לבריאות החתול. אז בעצם מדובר לא רק על הרווחה והשקט בבית שלכם, אלא בעיקר וקודם כל על רווחת החתול האהוב שלכם.

למה צריך לבצע סירוס חתולים

כאשר חתולים, ממין זכר ונקבה כאחד, נמצאים בתקופה בה הם בשלים מינית, הם נהיים קיצוניים בהתנהגותם. שני המינים מרעישים המון ודווקא הזכרים נהיים מעט אלימים יותר ומחפשים לסמן טריטוריה באמצעות שתן. לצד כל אלו, הם עלולים לפתח גם בעיות בריאותיות, שבהתחלה לא נראות לעין, והן יהיו דוגמת סרטן, בעיות פרוסטטה ועוד. הבעיות הללו בזמנן יורידו את תוחלת החיים של החתול ואף יגרמו להתפתחות בעיות בריאותיות נוספות.

איך עושים סירוס חתולים

ההליך צריך להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע ווטרינרים מוסמכים, בעלי ניסיון בביצוע ההליך. במרפאה מקצועית הרופאים יגמרו לחתול להרגיש בנוח ויביאו אותו למצב של הרדמה, שלאחריו יבוצע הניתוח במהלכו תבוטל האפשרות של החתול להתרבות. לאחר מכן הוא יעבור הליך התאוששות ושיקום. משמע, ההליך אינו ארוך, די פשוט ואינו טומן סכנות עבור החתול. לאחר שיתאושש הוא יחזור במהרה לפעילות רגילה, אך רגועה.

איפה מבצעים סירוס חתולים

אז בטח תשאלו, אם אנחנו צריכים סירוס חתולים במקום מקצועי, על מי נוכל לסמוך?

ובכן הגעתם למקום הנכון. בית החולים הווטרינרי באשדוד הוא אחד מבתי החולים המקצועיים והוותיקים ביותר בארץ, לטיפול בבעלי חיים. במרפאתנו אנחנו מסייעים לחתולים וכלבים לחזור לבריאות תקינה ואנו דואגים לבצע הסברה והדרכה מלאה לבעלים, על מנת שגם אתם תרגישו בטוחים כאשר אתם חוזרים עם חבריכם הקטנים הביתה. לכן, אם אתם בוחרים לבצע סירוס לחתול, פנו אלינו ונלווה אתכם לאורך ההליך באדיבות וסבלנות.

לסיכום

סירוס חתולים הוא הליך פשוט אך הכרחי, שמטרתו להבטיח לחתול חיים ארוכים ובריאים יותר. אי ביצוע ההליך עלול להביא להתפתחות תופעות בריאותיות בלתי רצויות וגם להתפתחות התנהגות אלימה ורועשת. את ההליך חשוב לבצע במסגרת רפואית מקצועית שמורשה לעסוק בכך ולכן אנחנו מזמינים אתכם להגיע לבית החולים הווטרינרי באשדוד.