מרפאה וטרינרית לחיות | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
כתובת: העצמאות 85 (מאחורי בית המרקחת Be) אשדוד
שעות פתיחה:    יום א',ב,ג',ה' 20:00 - 10:00  |  יום שישי 14:00 - 10:00
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:
המרפאה שלנו:

מרפאה וטרינרית לחיות

האדם הממוצע מבקר אצל הרופא באופן תדיר. כאשר הוא מגדל חיית מחמד, הרי שנדרש ממנו לספק גם לה את הפתרונות הרפואיים המקצועיים ביותר. בהיעדר ידע של ממש בתחום, הרי שאין ברירה אחרת אלא להיעזר בשירותיה של מרפאה וטרינרית לחיות, אשר מעצם ההגדרה שלה מציעה מגוון רחב של בדיקות, טיפולים ושירותים: החל מאבחונים, דרך טיפולים מונעים ומשקמים ועד לסיוע בתחומים רפואיים ספציפיים, דוגמת עקירות שיניים לחיות. הנה כל מה שחשוב שתדעו על המרפאות האלה.

כל המענה לחיית המחמד – במקום אחד
בנקודת ההתחלה, חשוב לציין שלא ניתן לדבר על המרפאות השונות כמקשה אחת, וזאת מכיוון שלכל מרפאה וטרינרית לחיות יש כוח אדם שונה, עם הכשרות שונות ועם ציוד אחר. בנוסף, יש בנמצא מגוון רחב של פעולות שהמרפאה יכולה וצריכה לבצע, כאשר על קצה המזלג אפשר להזכיר בדיקות (כולל בדיקות מעבדה: דם, שתן, אולטרה סאונד ועוד), טיפולים מונעים ומשקמים, עיקורים, סירוסים, חיסונים ולעיתים גם פעולות בתחומים דוגמת אורטופדיה, נוירולוגיה אופטלמולוגיה, רפואת עיניים, רפואת שיניים ועוד: ניקוי שיניים לחיות, למשל.

כאשר אתם מגיעים לרגע שבו צריך לבחור מרפאה וטנירית לחיות מחמד, אתם כמובן לא יכולים להתפשר במקצועיות של הגורם בידיו אתם מפקידים את בריאות החברים הטובים ביותר שלכם. חשוב לבדוק מהם ההכשרה, הניסיון וההתמחויות של אנשי המרפאה, כמו גם שבמרפאה יש את הציוד המאפשר לאנשיה לפעול: אם נשארים עם הדוגמא המייצגת של רפואת שיניים, מדובר כאן על אמצעים שיאפשרו עיקרות שיניים לחיות, למשל. מומלץ להעדיף מרפאות אשר מעניקות מגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת, מה שיאפשר להעניק טיפול מקיף לחיית המחמד, מבלי שיש צורך להסתובב איתה בין אנשי מקצוע רבים (על כל חוסר הנוחות שבכך, עבורכם ועבורה גם יחד).

כך עושים זאת נכון
מחפשים מרפאה וטרינרית לחיות באשדוד והסביבה? זקוקים לשירותים דוגמת ניקוי שיניים לחיות? הכתובת שלכם בסביבה היא בית החולים הוטרינרי באשדוד, המנוהל על ידי ד''ר יוחאי גונן וד''ר מאיה מוזס ופועל מאז 2003. בית החולים מספק את השירותים המקיפים ביותר עבור חיית המחמד, כולל מוקד חירום הפועל 24 שעות ביממה, כאשר הרמה המקצועית של כל טיפול או אבחון היא ללא דופי.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
לחץ דם לחיות