מרפאה וטרינרית חיות | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:

המרפאה שלנו:

מרפאה וטרינרית חיות

ההחלטה להביא כלב הביתה, היא לא החלטה קלה. זה לא קל לבחור האם להביא כלב, למרות הרצון הרב שלנו, עדיין תלויים בכך הרבה גורמים ומשתנים, פחדים וחששות, וגם לא ההחלטה איזה כלב להביא, הרי בעמותות שמציעות כלב לאימוץ, כולם נראים כל כך חמודים ונפלאים, ילדים טובים שאילו רק יכולנו היינו מאמצים את כולם. 
 
זו הסיבה שלפני שבוחרים אם לקחת כלב ואיזה כלב לקחת, מומלץ מאוד להתייעץ עם שירות וטרינרי חיות. מומלץ להגיע לווטרינר ולשאול אותו את כל השאלות בנושא. אחת כמה וכמה אם אנחנו רוצים להביא כלב לבית בו יש ילדים קטנים או אם מדובר בכלב שהילד אמור, בין השאר, לטפל בו. 
 
שלא יהיה ספק, כל מי שעובד במסגרת שירותים וטרינרים חיות ידע להסביר לכם, למה כלב הוא הדבר הטוב ביותר שילד יכול לקבל. לא לחינם אומרים שכלב הוא ידידו הטוב של האדם ובמיוחד של הילד. כלב הוא נאמן, תמיד ירצה לשחק עם הילד, לאהבה של כלב אין תנאים, וזה עוד כלום לעומת הערך הנוסף שילד מקבל מהטיפול בכלב. ילד שמטפל בכלב, צריך ללמוד מהי אחריות, כיצד שומרים ודואגים לכלב, איך מבססים את הקשר איתו ועוד. את כל זה תשמעו במהלך השיחה שלכם במרפאה וטרינרית חיות. 
 
אך אתם גם תשמעו את הצד השני של המטבע. למשל, שאם אתם רוצים להביא כלב לילד, עליו להבטיח ולהוכיח שהוא יטפל בו. אחרת הטיפול עלול ליפול עליכם, דבר שיכול להיות מאוד לא קל. עליו להבטיח לכם שהוא יוציא אותו, ישחק איתו, ייקח אותו למרפאה וטרינרית חיות במידת הצורך וכל שאר הדברים. כמובן שאם הוא יצטרך את עזרתכם, אזי שתוכלו לעזור, אך בסיס הטיפול בכלב צריך להיות עליו ולא עליכם.
 
לגבי השאלה הראשונה שהעלינו, האם נכון להביא כלב, אז התשובה היא כן. נכון, כלב יכול ללכלך את הבית, לעשות רעש והוא דורש השקעה של זמן, רגש וכסף. אך יגידו לכם כל מי שיש לו כלב בבית או היה לו, זה שווה את זה. כלב מוסיף שמחה ואהבה, מחייה את הבית, מעלים בדידות, ויוצר תחושה אחרת, הרבה יותר נעימה. את זה יספרו לכם גם בכל מרפאה וטרינרית חיות, וגם כל מי שאוהב כלבים מן הסתם. 
 
לסיום, אנחנו אתם רוצים לדעת עוד על אימוץ וטיפול בכלבים, ואם אתם מעוניינים לדעת כיצד לגרום לילד שלכם לטפל בכלב החדש, אתם מוזמנים לפנות לבית חולים וטרינרי באשדוד, שם תוכלו למצוא מגוון וטרינרים שישמחו לייעץ ולעזור לכם בהחלטה. אם אתם תושבי האזור אז זו המרפאה בה תוכלו למצוא וטרינר דרום הארץ שישמח לשרת אתכם נאמנה. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף: