מרפאה וטרינרית באשדוד | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:

המרפאה שלנו:

מרפאה וטרינרית באשדוד

האם הכלב או החתול שלכם סובל מסכרת? בדומה לבני אדם, גם כלבים וחתולים יכולים לסבול ממחלת הסכרת. במרפאה וטרינרית באשדוד, תוכלו להביא את בעל החיים שלכם לאבחון מקצועי למחלת הסכרת. אם האבחון מראה תוצאות חיוביות, יש להתחיל בטיפול כנגד המחלה. אצל בעלי חיים, הטיפול במחלת הסכרת כולל את הדברים הבאים:
 
- פעילות גופנית יום יומית ברמה בינונית (בדומה לבני אדם).
- תזונה רפואית מיוחדת עשירה בסיבים ובפחמימות מורכבות.
- טיפול בהורמונים ותרופות לאיזון רמת הסוכר בגוף. 
 
אם אתם מעוניינים להגיע לאבחון סכרת עבור בעל החיים שלכם, כדאי לכם לפנות לבית חולים לבעלי חיים אשר מחזיק בציוד המקצועי ביותר לאבחון וטיפול בחיות. 
 
שירותים וטרינריים באשדוד לסכרת
 
אם אתם מחפשים שירותים וטרינריים באשדוד עבור סכרת לכלבים או לחתולים, תוכלו למצוא את השירותים הללו בבית חולים וטרינרי הממוקם בעיר אשדוד. צוות בית החולים בעל ניסיון רב באבחון וטיפול בסכרת לכלבים וחתולים ויידע לטפל בחיית המחמד שלכם בצורה הטובה ביותר, על מנת לאזן את רמות הסוכר בגוף. 
 
פנייה לשירותים וטרינריים אשדוד לחתולים
 
איפה אפשר לקבל שירותים וטרינריים אשדוד לחתולים? חתולי בית אשר זקוקים לחיסונים שנתיים וטיפולים רפואיים, יכולים לקבל את כל השירותים הוטרינריים הטובים ביותר 
בבית חולים וטרינרי לבעלי חיים. 
 
מרפאה וטרינרית אשדוד
 
רוצים לקבוע תור למרפאה וטרינרית אשדוד? אתם במקום הנכון! בית חולים וטרינרי אשדוד מציע לכם לקבוע תור לבדיקות כלליות עבור הכלב או החתול שלכם. הבדיקות מתבצעות על-ידי בכירי הוטרינרים בעיר אשדוד עם מכשור מקצועי ומתקדם המיועד לטיפול בבעלי חיים. בית חולים וטרינרי אשדוד מציע בדיקות שונות לבעלי חיים כגון בדיקות לסכרת, למחלות הורמנליות, למחלות עיניים, למחלות עיכול ולמחלות נוספות. אחד השירותים החיוניים ביותר שבית החולים יכול להציע לכם הוא אשפוז במרפאה וטרינרית באשדוד לחיית המחמד שלכם, כולל השגחה מקצועית וטיפולים רפואיים במקרה הצורך. 
 
בית החולים הוטרינרי מציע - מרפאה וטרינרית באשדוד
 
חיית המחמד שלכם זקוקה לטיפול? זה הרגע ליצור קשר עם בית חולים וטרינרי אשדוד. הצוות המקצועי של בית החולים ישמח לטפל בחיית המחמד שלכם ולהחזירה לקו הבריאות כמה שיותר מהר. אצל צוות בית החולים הוטרינרי אשדוד בעלי החיים תמיד במקום הראשון!