מרפאה וטרינרית אשדוד | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
כתובת: העצמאות 85 (מאחורי בית המרקחת Be) אשדוד
שעות פתיחה:    יום א',ב,ג',ה' 20:00 - 10:00  |  יום שישי 14:00 - 10:00
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:
המרפאה שלנו:

מרפאה וטרינרית אשדוד

במהלך שנים, השירותים שמרפאות וטרינריות מעניקות לבעלי חיים מסוגים שונים, גדלות וכיום אנחנו יכולים לראות כיצד כמעט כל טיפול שניתן לבני אדם במסגרת מרפאות ובתי חולים, ניתנים גם לבעלי חיים במסגרת שירותים וטרינריים. 
 
אנחנו יכולים לראות כמעט בכל יישוב בישראל, מרפאות וטרינריות שמציעות מגוון שירותים נרחב, החל מטיפולים תקופתיים, טיפולי חירום, טיפולים מנע וכן טיפולים ובדיקות מיוחדות. השירותים כוללים צילומי רנטגן,  בדיקות דם, טיפולים במערכת העיכול, הלב, סרטן, מחלות הורמונאליות ועוד. ישנן מרפאות שמעניקות טיפול לכל הסביבה, כך למשל מרפאה וטרינרית אשדוד מעניקה שירות לכל הסביבה כולל לתושבי השפלה, כך גם מרפאות בתל אביב, חיפה, ירושלים ובערים אחרות. 
 
ההבדל בין מרפאות וקופות חולים של בני אדם, לבין שירותים וטרינריים אשדוד או כל עיר אחרת הוא, שהטיפולים במסגרת שירות וטרינרי עולים כסף, אין קופת חולים ואין סבסוד של המדינה. זו הסיבה שכל מרפאה וטרינרית אשדוד או בכל ישוב אחר, מציעים כיום תוכנית מנויים. אפשרות לשלם סכום כולל לשנה שלמה, שכוללת בין היתר מספר חיסונים תקופתיים, חיסון כלבת, בדיקות פנימיות חינם, בדיקות דם וצילומי רנטגן במחיר מוזל ועוד. 
 
יש לתוכנית זו 2 יתרונות: ראשית, העלות שלה יחסית נמוכה, אם מחשבים את כל הבדיקות ביחד אל מול כל בדיקה בנפרד, אנחנו מגלים שאנחנו משלמים הרבה פחות ויוצאים ברווח. שנית, כל הבדיקות נעשות אצל וטרינר אחד, שמכיר את חיית המחמד שלנו, יודע את ההיסטוריה הרפואית שלה, ואנחנו יכולים להיות רגועים שהיא בידיים טובות. חוץ מזה, זה חוסך מאיתנו את כל הצורך לחפש וטרינר, בכל פעם כשאנחנו צריכים לעשות טיפול או לקחת אותה לבדיקה. זה מקל עלינו וחוסך לנו זמן, וגם מקל על החיה, מבחינת כאב וסבל. 
 
גם עבור הוטרינר תוכנית מנויים מהוה יתרון עצום. נניח מדובר בווטרינר עם מרפאה וטרינרית אשדוד, והוא נמצא בתחרות מול ווטרינרים אחרים. תוכנית המנויים עוזרת לו לגבש קהל לקוחות, שלא יחפש ווטרינר אחד, ותמיד יבוא רק אליו. הרי אין ללקוח שיש לו תוכנית מנויים שנתית, אינטרס לחפש ווטרינר אחר. 
 
דוגמא לכך אנחנו יכולים למצוא בשירות וטרינרי אשדוד, בו נוכל למצוא צוות מקצועי ומנוסה של וטרינרים אשר מתמחים בתחומים שונים. הצוות מעניק טיפול מסור ואהוב לכל חיית מחמד שנכנסת בשערי המרכז. הצוות מציע תוכנית מנויים משתלמת לבעלי כלבים וחתולים, אשר יכולה ללוות אותם למשך כל השנה. אם אתם מחפשים וטרינר אשדוד, אתם מוזמנים להגיע למרכז ולגלות שם צוות מדהים שיעמוד לרשותכם. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
וטרינר אשקלון