מרפאה וטרינרית אשדוד | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
כתובת: העצמאות 85 (מאחורי בית המרקחת Be) אשדוד
שעות פתיחה:    יום א',ב,ג',ה' 20:00 - 10:00  |  יום שישי 14:00 - 10:00
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:

המרפאה שלנו:

מרפאה וטרינרית אשדוד

חשבתם פעם שגם לבעלי החיים שלכם מגיעים שירותים רפואיים כמו לבני אדם? בעבר זה לא היה אפשרי, אבל היום ניתן לעשות מנוי שנתי לשירותים רפואיים בבית חולים לבעלי חיים. בעלי החיים שלכם יקבלו שירותים רפואיים מסויימים לאורך כל השנה על מנת שתוכלו לשמור על בריאותם. השירותים הרפואיים השנתיים מתאימים לכלבים וחתולים.

מה אפשר לקבל כחלק מהשירותים הרפואיים בבית חולים לבעלי חיים? השירותים הרפואיים כוללים בין היתר:

- חיסונים שנתיים.

- בדיקות כלליות.

- בדיקות אורטופדיות.

- בדיקות ניורולוגיות.

- פדיקור ושטיפות אוזניים לחתולים ולכלבים.

השירותים הרפואיים ניתנים על-ידי וטרינרים מוסמכים ובעלי ניסיון רב בטיפול בכלבים וחתולים. אם אתם גרים באיזור הדרום, בעלי החיים שלכם יכולים לקבל את כל השירותים הרפואיים הללו בבית חולים לבעלי חיים במרפאה וטרינרית אשדוד.

חוות דעת שנייה אצל וטרינר באשדוד

בעל החיים שלכם סובל ממחלה ואתם לא בטוחים מה הדרך המתאימה לטפל בו? דרך חוות דעת שנייה אצל וטרינר באשדוד, תוכלו לקבל החלטה מושכלת לגבי דרכי הטיפול הטובות ביותר עבור בעל החיים שלכם.

פנייה לרופא וטרינר

בעת פנייה לבית חולים לבעלי חיים, תוכלו לקבל שירות מקצועי של רופא וטרינר לבדיקות כלליות עבור הכלב או החתול שלכם. בדומה לחשיבות של הבדיקות הכלליות לבני אדם בקופות חולים, גם כאן יש חשיבות רבה לבדיקות הכלליות לשמירה על בריאות בעל החיים שלכם.

חוות דעת נוספת אצל וטרינר באשדוד בבית חולים

מעוניינים לקבל חוות דעת נוספת אצל וטרינר באשדוד? חוות דעת נוספת מומלץ לקבל רק בבית חולים מקצועי לבעלי חיים. אם אתם גרים באיזור הדרום בכלל או באיזור אשדוד בפרט, כדאי לכם להגיע עם בעל החיים שלכם לבית חולים וטרינרי אשדוד. בית החולים הוטרינרי בעיר מספק שירותים רפואיים רבים לבעלי חיים ביתיים מסוגים שונים. מלבד זאת, צוות בית חולים וטרינרי אשדוד כולל וטרינרים מקצועיים עם ניסיון רב בטיפול בכלבים וחתולים.

מרפאה וטרינרית אשדוד בבית החולים הוטרינרי

בית חולים וטרינרי אשדוד מציע מנוי שנתי לכל בעלי הכלבים או בעלי החתולים, הכולל שירותים רפואיים רבים עם הציוד המתקדם ביותר. המנוי השנתי מאפשר לבעלי החיים שלכם לעשות חיסונים שנתיים  ובדיקות מסויימות במרפאה וטרינרית אשדוד. השירותים הרפואיים של בית חולים וטרינרי אשדוד יסייעו לבעל החיים שלכם לשמור על בריאותו לאורך כל השנה.