מרכז וטרינרי | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
כתובת: העצמאות 85 (מאחורי בית המרקחת Be) אשדוד
שעות פתיחה:    יום א',ב,ג',ה' 20:00 - 10:00  |  יום שישי 14:00 - 10:00
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:
המרפאה שלנו:

מרכז וטרינרי

יודע כל בעל כלב, שבמהלך חייו, עליו לקחת את הכלב שלו אל מרכז וטרינרי מספר פעמים בשנה בשביל שיעבור סדרה של חיסונים לכלבים. חיסונים אלה תפקידם לשמור על בריאותו של הכלב, על המערכות הפנימיות שלו, וכן בחלק מהמקרים, על בריאותו של ושל הסובבים אותו וכן של כלבים אחרים שנמצאים בסביבתו. 
 
חיסון לכלבים (בדומה לחיסון לחתולים או לבני אדם למקרה הצורך) הוא למעשה טיפול מונע, ובא להגן על הכלב (או כפי שאמרנו על סביבתו הקרובה), מחשש שיקרה לו משהו. אם נסתכל למשל, על חיסון תועלת הפארק, חיסון שיש לבצע כל 3 חודשים במרכז וטרינרי, אזי שמדובר בחיסון שנועד להגן על הגלב מפני מצב של חשיפה למקומות לא מוגנים, בהם הוא עלול להתפלש או לאכול משהו. חיסון זה מיועד לא רק לכלבים שהולכים ברחוב ללא רצועה, אלא גם לכלבים שיוצאים עם הבעלים שלהם לטיול, ולא פעם אוכלים דברים שונים מהרצפה. 
 
חיסון משושה, חיסון שניתן לכלבים כשהם גורים (מגיל 6 שבועות עד גיל 21 שבועות), הוא חיסון שמכיל סדרה של חיסונים, אשר מטרתן להגן על הגור הקטן, מפני מחלות שונות, החל ממחלות כבד, פרוו, כלבלבת ועוד. מדובר בחיסונים שבונים את המערכת החיסונית של הגור, ובהיעדר סדרת חיסונים זו, הוא עלול להיות חשוף למחלות קשות, שיכולות, במקרה הטוב להשפיע על התפתחותו ובמקרה הרע והמצער, לגרום למותו. 

חשוב להבהיר, כל מרכז וטרינרי מוכר, מבצע חיסונים לכלבים, בהתאם לדרישות הן של המדינה (למשל במקרים של כלבת, פעם בשנה) והן בהתאם למה שנדרשים להם הכלבים על פי ספרי המחקר וכן העדכונים השונים שמוצאים על ידי ארגון הווטרינרים לחיות הבית בישראל. ארגון שמאגד את כל הווטרינרים הרשומים בישראל, ארגון זה מאגד את כל הטיפולים והחיסונים שיש לבצע בכלבים (ובחיות מחמד אחרות). 
כשאנחנו מחליטים לקחת כלב הביתה, כבר במפגש הראשון שלנו במרכז וטרינרי, אנחנו מקבלים הסבר מפורט, אלו חיסונים עלינו לעשות לכלב, מתי, וכל כמה זמן. בדרך כלל המרכזים מציעים שירות מנויים מיוחד, שכולל בין היתר, תזכורות מתי עלינו להביא את הכלב לבצע חיסון. 
 
דוגמא למרכז ווטרינרי שכזה, הוא בית חולים וטרינרי אשדוד, בית חולים של ד"ר יוחאי גנון וד"ר טל מוזס, בו נערכים טיפולים ובדיקות שונות לכלבים וחתולים, כולל חיסונים תקופתיים, וכן חיסון כלבת הכולל הכנסת שבב וקבלת רישיון לכלב. אתם מוזמנים לפנות אל בית חולים זה, לקבל הסבר מפורט אודות החיסונים ואודות תוכנית המינויים שבמקום. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
רופא חיות