בית חולים וטרינרי אשדוד - מה כולל אישפוז חתול אצל וטרינר באשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
כתובת: העצמאות 85 (מאחורי בית המרקחת Be) אשדוד
שעות פתיחה:    יום א',ב,ג',ה' 20:00 - 10:00  |  יום שישי 14:00 - 10:00
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:
המרפאה שלנו:

מה כולל אישפוז חתול אצל וטרינר באשדוד

החתול שלכם זקוק לאשפוז? מחפשים מרכז וטרינרי לאשפוז יום?

חתול חולה הזקוק להשגחה וטיפול, יכול להיות בהשגחה רפואית גם במרכז אשפוז לבעלי חיים. עם זאת, הסביבה הטבעית של החתול היא חלק חשוב להמשך הטיפול הרפואי שלו ואם ישנה אפשרות להשגיח עליו בבית זה יהווה יתרון משמעותי בתהליך השיקום. במידה ואין את האפשרות הזו, כדאי להביא אותו לאשפוז ולהבין מה כולל אישפוז חתול אצל וטרינר באשדוד. מחלקת אשפוז וניתור מקצועית יכולה לספק השגחה רפואית מתאימה למגוון רחב של מצבים רפואיים ולסייע לחתול או לחתולה שלכם להשתקם מהר יותר. המטרה של מרכז האשפוז הוטרינרי היא לקצר את זמן האשפוז ככל הניתן על מנת להחזיר את החתול לסביבה הטבעית והמוכרת לו.

אשפוז וניתור במרכז וטרינרי מתקדם
אשפוז רפואי לטיפול בחתולים זמין עבורכם 24 שעות ביממה עם צוות רפואי מקצועי אשר ישגיח על החתול שלכם לאורך כל תקופת האשפוז. בנוסף לכך, תוכלו לקבל עדכונים שוטפים על המצב הרפואי של החתול שלכם ולקבל החלטות לגבי המשך האשפוז או המשך טיפול בבית. צוות המרפאה הוטרינרית מספק תשומת לב מלאה לכל בעל חיים הנמצא באשפוז, בין אם זה כלב או מכרסם ובין אם זה חתול וזאת על מנת להחזיר את כל בעלי החיים לביתם להחלמה מלאה בבית. מחלקת האשפוז הוטרינרית כוללת ציוד חדיש ומתקדם לטיפול בחתולים הכולל גם ציוד לניטור על מנת לעקוב אחר תסמיני המחלה או הבעיה הרפואית של החתול שלכם.

אשפוז לחתולים עם השגחה צמודה 24 שעות
במהלך האשפוז, יתבצעו כל הבדיקות הרפואיות הנדרשות על מנת לאבחן את הבעיה הרפואית של החתול שלכם. בין הבדיקות אשר ניתן לבצע במהלך האשפוז, ניתן למצוא את בדיקות הדם והשתן ובדיקות אולטרה סאונד ורנטגן במידת הצורך. במהלך האשפוז הצוות הרפואי במרפאה ישתמש גם בעירויים לחתול במקרה הצורך, כאשר החתול נמצא בכלוב העשוי מנירוסטה אשר ישמור עליו לאורך כל תקופת האשפוז. במרכז הוטרינרי לאשפוז קיים גם בית מרקחת הכולל את כל התרופות הנפוצות ביותר לטיפול בחתולים ובשאר חיות המחמד.

מה כולל אישפוז חתול אצל וטרינר באשדוד?
צריכים להביא את החתול שלכם לאשפוז? רוצים לדעת מה כולל אישפוז חתול אצל וטרינר באשדוד? זה הזמן ליצור קשר דרך האתר עם בית חולים וטרינרי אשדוד ולקבל את כל המידע הרלוונטי לאשפוז היומי הנדרש לחתול שלכם.