לחץ דם לחיות | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:

המרפאה שלנו:

לחץ דם לחיות

אחד הסיכונים החמורים ביותר עבור כל אדם נוגע לבעיות שונות הנוגעות ללחץ הדם שלו, בעיות המתפתחות בעיקר (אבל ממש לא רק) בגילאים מבוגרים. מה שרבים לא נותנים עליו את הדעת הוא שבעיות בלחץ הדם לא מאפיינות רק את בני האדם, אלא עלולים להשפיע לרעה גם על חיות המחמד. המאמר הנוכחי סוקר את התרחישים השונים של לחץ דם לחיות שאינו תקין ומתייחס לאמצעים שונים, דוגמת רנטגן לחיות, שמאפשרים לאבחן את הבעיה בצורה מדויקת.

לחץ דם, חיות ומה שביניהם
בנקודת ההתחלה, יש לציין כי בעיות של לחץ דם לחיות הן בגדר אפשרות, גם אם הן נוטות להיות שכיחות פחות ביחס לבני האדם. הסיבות לבעיות אצל החיות מגוונות, כאשר במספר רב של מקרים מדובר הוא על יתר לחץ דם אשר נובע ממחלות הורמונליות או כרוניות (בעיקר מחלות כליה). בדומה לאדם, יתר לחץ דם עלול לכלול בתוכו היבט גנטי, כאשר גם אורח החיים של החיה משחק תפקיד: תזונה לחיות, לכן, חייבת להיות מוקפדת ולמנוע מאכלים אשר עלולים להגדיל את הסבירות לסבול מיתר לחץ דם.

אתגר עיקרי להתמודדות עם לחץ דם לחיות הוא האבחון שלו, שיכול להיעשות רק באמצעות כלי בדיקה מתקדמים. סל הבדיקות האפשרי בתחום כולל בתוכו בדיקות דם, בדיקות גופניות וכן בדיקות רנטגן לחיות. הכל צריך להתבצע על פי הספר, כאשר המרפאה הוטרינרית צריכה להחזיק באנשי מקצוע שיכולים לתפעל ולנתח את תוצאות הבדיקות האמורות. וכאן בדיוק מתחילים לדבר על המרפאה הטובה ביותר עבור חיית המחמד שלכם באזור הדרום.

הפתרונות של בית החולים הוטרינרי באשדוד
בית החולים הוטרינרי באשדוד נחשב לאחד המרכזיים הוטנירים המובילים באזור, ולא בכדי: הוא כולל צוות מיומן של וטרינרים, סייעים, טכנאים ועוד, על כולם חולשים ד''ר יוחאי גונן וד''ר מאיה מוזס. המרפאה עוסקת באבחון בעיות שונות בלחץ דם, באמצעות כלי הבדיקה המהימנים ביותר שיש, ולצד זה מציעה פתרונות יעילים: טיפולים רפואיים, תרופות, ייעוץ בנושא תזונה לחיות וכיוצא בזה. במרוצת השנים, סייע בית החולים הוטרינרי באשדוד לאינספור חיות להתמודד עם הקשיים ולהמשיך בחיים בריאים ותקינים.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
בית חולים וטרינרי