בית חולים וטרינרי אשדוד - כמה עולה מנוי שנתי אצל וטרינר באשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
כתובת: העצמאות 85 (מאחורי בית המרקחת Be) אשדוד
שעות פתיחה:    יום א',ב,ג',ה' 20:00 - 10:00  |  יום שישי 14:00 - 10:00
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:
המרפאה שלנו:

כמה עולה מנוי שנתי אצל וטרינר באשדוד

גרים באשדוד ומגדלים כלב או חתול? יש לנו הצעה בשבילכם!

אם אתם מגדלים כלב או חתול, אתם נדרשים לספק עבורו חיסונים שנתיים, טיפולים תקופתיים ובדיקות רפואיות על פי הצורך. על מנת שלא תדרשו לשלם סכומים גבוהים על כל בדיקה וכל טיפול, יש לכם אפשרות לעשות מנוי שנתי אצל וטירנר. אם אתם רוצים לדעת כמה עולה מנוי שנתי אצל וטרינר באשדוד, חשוב קודם כל שתדעו מה הצרכים של הכלב או החתול שלכם ולעשות מנוי בהתאם לצרכים שלו. המנוי על תקן שנתי מאפשר לחיית המחמד שלכם לקבל את מירב החיסונים והבדיקות התקופתיות הנדרשים וביקורים על פי הצורך במרפאה. בנוסף לכך, תוכלו לקבל הנחות על טיפולים מסויימים אצל הותרינר התורן בטיפולי חירום.

היתרונות של מנוי שנתי במרפאה וטרינרית
המנוי השנתי אצל מרפאה וטרינרית מדמה למעשה את הטיפול אשר כל אחד מאיתנו מקבל בקופת חולים. הכלב או החתול שלכם משוייך למרפאה וטרינרית קבועה אשר מספקת לו את כל הבדיקות והטיפולים הרפואיים הנדרשים עבורו. המנוי מגיע במחיר קבוע וניתן להוסיף עליו טיפולים נוספים הנדרשים לבעל החיים שלכם בהתאם למצב הבריאותי שלו. לבעלי חיים הנדרשים להיות במעקב רפואי קבוע, ניתן להוסיף שירותים וטרינריים כחלק מהמנוי על מנת להוזיל את העלויות בטווח הארוך.

הנחות מנויים לבעלי חיים נוספים הגדלים בבית
יש לכם מספר בעלי חיים בבית? זה הזמן לעשות מנוי שנתי עבור כולם! המנוי השנתי למספר בעלי חיים בבית יכול לתת לכם הנחה במחיר למנוי, בהתאם לתנאי המנוי העדכניים במרפאה הוטרינרית. במידה ויש לכם כמה סוגי בעלי חיים, ניתן יהיה להתאים את מחיר המנוי על פי כל סוג בעל חיים. מרפאה וטרינרית גדולה המטפלת במגוון רחב של חיות מחמד, יכולה לספק לכם מענה טיפולי במנוי שנתי לחיות מחמד שונות אשר אתם מגדלים בבית.

כמה עולה מנוי שנתי אצל וטרינר באשדוד?
מעוניינים לדעת כמה עולה מנוי שנתי אצל וטרינר באשדוד? מחפשים מרפאה וטרינרית עם מנוי שנתי במחיר משתלם? זה הזמן לפנות לבית חולים וטרינרי אשדוד הנחשב לאחד מהמרכזים הוטרינריים הטובים ביותר בארץ. בית החולים הוטרינרי מאפשר לכם להצטרף למנוי חודשי מוזל אשר יעניק לכלב או לחתול שלכם חיסונים ובדיקות רפואיות בעלות משתלמת.