בית חולים וטרינרי אשדוד - כמה עולה וטרינר באשדוד לחירום
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
כתובת: העצמאות 85 (מאחורי בית המרקחת Be) אשדוד
שעות פתיחה:    יום א',ב,ג',ה' 20:00 - 10:00  |  יום שישי 14:00 - 10:00
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:
המרפאה שלנו:

כמה עולה וטרינר באשדוד לחירום

איך פונים לטיפול בחיית מחמד במקרה חירום וכמה זה עולה?

אם חיית המחמד שלכם נמצאת במצב רפואי הדורש בדיקה וטיפול באופן מיידי, יש לכם אפשרות לפנות במקרה חירום לוטרינר תורן בכל שעה במהלך היום ולהגיע עם חיית המחמד שלכם עד למרפאה הקרובה ביותר. אם אתם גרים באשדוד, יש לכם אפשרות להגיע עם חיית המחמד למרפאה הכוללת גם מרכז אשפוז יומי ומקצועי ומתן שירות מהיר ויעיל של בדיקות מעבדה במקום. השאלה כמה עולה וטרינר באשדוד לחירום תלויה באבחון הרפואי של הוטרינר ובהמשך הטיפול הנדרש לחיית המחמד. ישנו מחירון קבוע לכל סוג בדיקה ולכן המחיר יהיה בהתאם לאבחון, לסוג הבדיקה ולטיפול התרופתי הנדרש לחיית המחמד שלכם.

אבחון הבעיה הרפואית בחירום
שלב אבחון הבעיה הרפואית הוא החשוב ביותר והוא מאפשר לוטרינר לבחור את המשך הטיפול הנדרש לחיית המחמד. בין אם זה חתול או כלב ובין אם זה מכרסם או חיית מחמד אחרת, כל טיפול מותאם לסוג בעל החיים ולמצב הרפואי שלו. שלב אבחון הבעיה מתבצע במקביל לבדיקת הסימפטומים המופיעים אצל בעל החיים. הוטרינר ישאל אתכם שאלות בסיסיות לקבלת אינדיקציה רפואית ראשונה ויעניק טיפול מהיר עם ציוד רפואי מקצועי.

טיפול רפואי ותרופתי במקום
במקרים רפואיים בחירום, פנייה למרפאה וטרינרית גדולה ומתקדמת תהווה עבור חיית המחמד שלכם יתרון משמעותי. במרפאות גדולות וחדישות ניתן למצוא בית מרקחת מקצועי ומגוון רחב של בדיקות מעבדה המספקות תוצאות מיידיות לצורך המשך הטיפול הרפואי הנדרש. במקרי חירום קיצוניים בהם לא ניתן להעביר את חיית המחמד למרפאה הוטרינרית, ניתן להזמין וטרינר תורן אליכם הביתה שיעניק לחיית המחמד שלכם את הטיפול הראשוני הנדרש ויפנה אתכם להמשך הטיפול במרפאה.

כמה עולה וטרינר באשדוד לחירום במרפאה מקצועית?
אם אתם רוצים לדעת כמה עולה וטרינר באשדוד לחירום ומה העלות על פי סוג חיית המחמד שלכם, צרו קשר עם בית חולים וטרינרי אשדוד ותוכלו לקבל תמחור מלא למגוון רחב של בדיקות אבחון לבעיות רפואיות שונות לסוגים שונים של בעלי חיים כגון כלבים, חתולים, מכרסמים ותוכים. התקשרו למספר הטלפון המופיע בראש הדף וצוות בית החולים הוטרינרי יספק לכם מענה מהיר לטיפול הרפואי הנדרש לחיית המחמד שלכם.