בית חולים וטרינרי אשדוד - כמה עולה וטרינר באשדוד בשבת
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
כתובת: העצמאות 85 (מאחורי בית המרקחת Be) אשדוד
שעות פתיחה:    יום א',ב,ג',ה' 20:00 - 10:00  |  יום שישי 14:00 - 10:00
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:
המרפאה שלנו:

כמה עולה וטרינר באשדוד בשבת

צריכים טיפול לחיית המחמד בשבת? רוצים לדעת איזו מרפאה מספקת שירות?

פנייה למרפאה וטרינרית ביום שבת היא רלוונטית בעיקרי במקרי חירום ובצורך בטיפול ספציפי אצל וטרינר. למרפאות וטרינריות מקצועיות בעיר אשדוד המחזיקות צוות תורן זמין לטיפול, תוכלו גם לפנות בסופי שבוע ולקבל שירות מקצועי מוטרינר תורן לבדיקות אבחון ובדיקות מעבדה הנדרשות למצב הרפואי של חיית המחמד שלכם. אם אתם רוצים לדעת כמה עולה וטרינר באשדוד בשבת, חשוב שתדעו אילו שירותים רפואיים תוכלו לקבל בסופי שבוע. במקרים רפואיים של חירום, מרפאה וטרינרית מקצועית יכולה לספק גם אשפוז לכלבים או לחתולים ולספק לבעל החיים שלכם מענה רפואי מלא עד לטיפול בבעיה.

פנייה לוטרינר תורן בסוף שבוע
וטרינר תורן מספק טיפול ראשוני לבעלי חיים ובדיקות מסויימות לא ניתן לבצע ללא אנשי צוות נוספים במקרים דחופים, יזעיקו את הצוות הרפואי הנוסף לצורך בדיקות רפואיות נוספות. חשוב אם כן להבין האם הטיפול הרפואי הוא דחוף או האם ניתן לדחות אותו ליום ראשון. מרפאה וטרינרית מקצועית תספק לכם ייעוץ ראשוני בטלפון על מנת להבין באופן כללי מה הבעיה הרפואית של חיית המחמד שלכם ובהתאם לכך להציע לכם את אפשרויות הטיפול העומדות בפניכם.

טיפול חירום לכלבים וחתולים בשבת
מצבי חירום רפואיים אצל כלבים וחתולים יכולים להתרחש בכל עת מסיבות שונות. ישנם מקרים בהם הכלב או החתול מגיעים לטיפול חירום עקב בעיה רפואית חמורה או בגלל בעיות בריאותיות הקשורות לגיל זקנה ויש צורך לתת להם טיפול רפואי מיידי. במקרים אחרים, כלבים או חתולים זקוקים לטיפול מיידי עקב בעיה רפואית אשר התרחשה באופן פתאומי כמו מכת חום, עקיצה של נחש ארסי או חרקים מסויימים. מקרים רפואיים נוספים הדרושים לטיפול מיידי הם הרעלת מזון או חשיפה לזרחן אוגני הנמצא במרבית חומרי ההדברה המשמשים היום בישראל.

כמה עולה וטרינר באשדוד בשבת ובחגים?
אם אתם מחפשים תשובה לשאלה כמה עולה וטרינר באשדוד בשבת, תוכלו לקבל את התשובה כבר עכשיו דרך בית חולים וטרינרי אשדוד. צוות בית החולים הוטרינרי מזמין אתכם ליצור קשר כבר עכשיו דרך מספר הטלפון המופיע באתר ולקבל מחירון עדכני לטיפול וטרינרי בסופי שבוע ובחגים.