בית חולים וטרינרי אשדוד - כמה עולה בדיקה אצל וטרינר באשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
כתובת: העצמאות 85 (מאחורי בית המרקחת Be) אשדוד
שעות פתיחה:    יום א',ב,ג',ה' 20:00 - 10:00  |  יום שישי 14:00 - 10:00
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:
המרפאה שלנו:

כמה עולה בדיקה אצל וטרינר באשדוד

צריכים לקחת את חיית המחמד שלכם לבדיקה? מחפשים וטרינר באשדוד?

אם חיית המחמד שלכם זקוקה לבדיקה רפואית ואתם גרים באשדוד, יש לכם אפשרות לקחת אותה לבדיקה באחת מהמרפאות הוטרינריות המקצועיות ביותר בישראל. ניתן לבצע במרפאה מגוון רחב של בדיקות לבעלי חיים כגון בדיקות שתן, בדיקות דם, אורתופדיה, נוירולוגיה ובדיקות אולטרה סאונד וא.ק.ג. אם אתם רוצים לדעת כמה עולה בדיקה אצל וטרינר באשדוד, צריך לדעת קודם כל איזו בדיקה נדרשת לבעל החיים שלכם. סוג הבדיקה משפיע על מחיר הבדיקה כאשר ישנם פרמטרים נוספים הנדרשים לשיקלול כמו אשפוז אם נדרש ומעקב רפואי שוטף במידה והמצב הרפואי מחייב זאת.

בדיקות רנטגן ואולטרה סאונד לבעלי חיים
הדרך לטיפול נכון בחיית המחמד שלכם מתחילה עם אבחון מדוייק של הוטרינר שלכם. על מנת שהוטרינר יוכל לספק חוות דעת מקצועית לגבי המצב הרפואי של חיית המחמד שלכם, הוא זקוק לתוצאות של בדיקות שונות כמו בדיקות רנטגן ואולטרה סאונד. כאשר אין אפשרות לאבחן סימפטומים רפואיים שונים, יתכן והוטרינר יפנה אתכם לבדיקת רנטגן הנעשית במרפאה בכדי לקבל תמונה מלאה של איזורים מסויימים בגוף כמו מערכת השלד ורקמות רכות של חיית המחמד שלכם. בדיקת האולטרה סאונד לעומת זאת תסייע לוטרינר לקבל אינדיקציה להריון אצל בעל החיים ולבדוק את מצב התפקוד של הלב. לבדיקות הללו ניתן להוסיף גם בדיקות לחץ דם וא.ק.ג במידת הצורך ועל  פי החלטת הרופא.

בדיקות דם ושתן עם תוצאות מהירות במעבדה
בדיקות רפואיות נוספות אשר מספקות אינדיקציה מהירה לבעיות רפואיות שונות הן בדיקות הדם ובדיקות השתן והצואה. בדיקות הדם מתבצעות במרפאה הוטרינרית ומועברות למעבדה הנמצאת באותו מבנה המספקת תוצאות מהירות ביותר. בין הסוגים השונים של בדיקות דם לחיות מחמד אפשר למצוא את בדיקת אלטרוליטים, בדיקות הורמונליות ותפקודים של קרישיות דם. בדיקות השתן לבעלי חיים לעומת זאת, מספקות לכם אנליזה מקיפה המאפשרת לוטרינר לקבל החלטה מושכלת יותר לגבי המשך הטיפול בחיית המחמד שלכם.

כמה עולה בדיקה אצל וטרינר באשדוד
לא יודעים כמה עולה בדיקה אצל וטרינר באשדוד? רוצים לקבל הצעת מחיר לבדיקה התואמת את המצב הרפואי של בעל החיים? זה הזמן לפנות לבית חולים וטרינרי אשדוד ולקבל תמחור מלא לכל סוגי הבדיקות לחיות מחמד.