יציאה ראשונה מהבית | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:

המרפאה שלנו:

יציאה ראשונה מהבית

מזל טוב! 
סוף כל סוף הסתיימו החיסונים, והגיע הזמן לצאת החוצה לטיול הראשון.

לפני הטיול, נעבור על כמה נקודות חשובות:
כפי שכבר הוסבר לכם, צריך לצאת ל-3 טיולים, לפחות, ביום (בכלבים צעירים כדאי 4-6 טיולים). מרבית הטיולים צריכים להיות קצרים (15-20 דקות), ולפחות טיול אחד ארוך יותר (כ-45 דקות).
 
בקיץ צריך להימנע מלצאת בשעות החמות, ואילו בחורף יש להימנע מיציאה במזג אויר סוער.
 
כדאי לזכור שכלבכם הורגל לעשות את צרכיו על ריצפה או עיתונים, במהלך שהותו בבית, וייקח לו קצת זמן להתרגל לעשות את צרכיו על אדמה או על דשא. היו סובלניים, ותנו לכלבכם את כל הזמן הדרוש להסתגל לשינוי.
 
מומלץ לקחת את הכלב לטיול בפארקים אשר בסביבת מגוריכם. לא לשכוח לקחת איתכם שקית זבל קטנה על מנת שתוכלו לאסוף את צרכיו של הכלב ולהשליך אותם בסל האשפה.
 
רחצה בים אסורה ועלולה להזיק לכלבכם.
 
טיול מחוץ לבית יעשה אך ורק כאשר הכלב קשור בקולר או רתמת בית-חזה ורצועה מתאימה. אסור בשום אופן לשחרר את הכלב, אפילו תחת השגחה מלאה. במידה והכלב עלול לנשוך או לאכול משהו בחוץ יש להוסיף מחסום פה.
 
מרגע שכלבכם מתחיל לצאת החוצה גופו חשוף לטפילי עור הכוללים קרציות ופרעושים. כפי שהוסבר לכם בעבר, אלו טפילים מוצצי דם אשר עלולים להדביק אתכם ואת כלבכם במחלות מסוכנות. יש לשים תכשירים דוחי טפילים על כלבכם מרגע יציאתו החוצה. תכשירים אלו כוללים קולר נגד קרציות ואמפולות נגד פרעושים.
 
במידה וכלבכם מתלכלך במהלך הטיול, יש לנקות אותו. באופן כללי מומלץ לחפוף את כלבכם פעם במספר חודשים עם שמפו לכלבים בלבד.
 
מגיל 4-6 חודשים חובה לבצע את חיסון הכלבת הראשון כולל החדרת שבב תת עורי. חיסון זה אינו מגביל את יציאת הכלב מהבית, ואתם תקבלו מכתב תזכורת לביצוע החיסון.
 
אנו ממליצים לבצע ניתוח סירוס/עיקור לבעל החיים שלכם עד גיל חצי שנה. אנא, קראו בעיון את דפי ההדרכה בנושא זה, אשר ניתנו לכם, בביקורכם הראשון במרפאתנו. בדפים הללו תוכלו לקרוא את רשימת היתרונות הארוכה בביצוע הניתוח בגיל צעיר, וזו המלצתנו.
 
במרפאתנו תוכלו לרכוש, לנוחיותכם, את כל מגוון המוצרים שפורטו בדף הדרכה זה. נשמח לשרת אתכם, וללמד אתכם כיצד להשתמש במוצרים.

שיהיה לכם המון הנאה וכיף ביחד בחוץ!