חוות דעת נוספת אצל וטרינר | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
כתובת: העצמאות 85 (מאחורי בית המרקחת Be) אשדוד
שעות פתיחה:    יום א',ב,ג',ה' 20:00 - 10:00  |  יום שישי 14:00 - 10:00
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:

המרפאה שלנו:

חוות דעת נוספת אצל וטרינר

מגדלים כלב או חתול הנדרשים לקבל טיפול רפואי? אם פניתם לוטרינר לטיפול בחיית המחמד שלכם אך אתם לא מסתפקים בחוות הדעת של הרופא המטפל, אתם מוזמנים לפנות לחוות דעת נוספת אצל וטרינר אחר באיזור המגורים שלכם. טיפול בבעל חיים חולה אינו פשוט ולעיתים נדרש לקחת ימי חופש מהעבודה ולהגיע בכל יום לבדיקות עבור בעל החיים. בנוסף לכך, לעיתים יש צורך באשפוז של בעל החיים אשר מקשה על הטיפול בו לאורך זמן. בפנייה לוטרינר נוסף על מנת לבדוק את בעל החיים שלכם, תוכלו לקבל חוות דעת על המצב הרפואי הנוכחי ולקחת החלטה מושכלת לגבי הפתרון הטוב ביותר עבורו. וטרינר מקצועי יתן לכם את כל המידע המקצועי לגבי הטיפול המומלץ לבעל החיים שלכם. 
 
וטרינר חוות דעת שנייה באשקלון
 
אם אתם מחפשים וטרינר חוות דעת שנייה באשקלון, תוכלו למצוא בית חולים וטרינרי מקצועי וותיק במרחק נסיעה קצר ממקום מגוריכם. כאמור, חוות הדעת הנוספת שתקבלו תאפשר לכם להחליט לאיזה טיפול לפנות על מנת שבעל החיים שלכם יחזור לבריאות תקינה. הטיפול מתבצע על-ידי וטרינרים מקצועיים בעלי ניסיון של רב בטיפול בסוגים שונים של בעלי חיים ביתיים. 
 
וטרינר חוות דעת שנייה באשדוד
 
מלבד העיר אשקלון, גם בעיר אשדוד תוכלו למצוא וטרינר לחוות דעת נוספת. וטרינר חוות דעת שנייה באשדוד ניתן למצוא בבית חולים וטרינרי הנמצא במיקום מרכזי ונוח להגעה. 

מעוניינים להגיע עם בעל החיים שלכם כבר עכשיו לחוות דעת נוספת אצל וטרינר? אתם מוזמנים להגיע לבית חולים וטרינרי אשדוד אשר מספק טיפול מסור לבעלי החיים של תושבי אשדוד, אשקלון והסביבה. בית החולים קיים כבר מעל 15 שנים והוא מהווה את חוד החנית של בתי החולים הוטרינריים בישראל. 
 
חוות דעת נוספת אצל וטרינר בבית חולים וטרינרי אשדוד
 
לקבלת חוות דעת נוספת מוטרינר מקצועי, התקשרו עכשיו לבית חולים וטרינרי אשדוד וקבעו תור לטיפול בבעל החיים שלכם. צוות בית החולים מסייע לבעלי חיים בכל בעיה רפואית. 

בעל החיים שלכם הוא יקר לליבכם ובכדי שתוכלו לתת לו את הטיפול הטוב ביותר, אתם יכולים להגיע לבית חולים וטרינרי אשדוד עם הוטרינרים המקצועיים ביותר באיזור שלכם.