וטרינר לחיות | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:

המרפאה שלנו:

וטרינר לחיות

הרבה ילדים גדלים עם חלום להיות וטרינר לחיות. האהבה לחיות, בפרט לכלבים וחתולים, מובילה אותה לחלום שיום אחד גם הם יוכלו לטפל בכלבים וחתולים בגדלים ומגזעים שונים. חלק גדול מאותם ילדים, זונחים את הרעיון במהלך השנים, ונשארים עם האהבה שלהם, לעיתים קרובות היא מתורגמת לכך שהם אוספים כלבים וחתולים הביתה, ומגדלים את ילדיהם על אותה אהבת חיות. בחלק קטן מהמקרים, הם באמת הופכים להיות וטרינרים. 
 
וטרינר לחיות מתעסק במגוון נושאים ותחומים שקשורים לטיפולי בחיות, הן חיות מחמד והן חיות משק וחיות אחרות, תלוי איזה סוג וטרינר הוא והיכן הוא מועסק. הסוג הפופולארי ביותר של וטרינר הוא זה שמתעסק בחיות מחמד, קרי וטרינר לחתולים או וטרינר לכלבים. בדרך כלל, מדובר בוטרינר אחד שמתעסק בשתי החיות. 
 
ניתן לחלק את הטיפול שלהם לכמה חלקים:
הסברה ומודעות – כאן מדובר על מתן הסברים ואף הרצאות,בכל הקשור לטיפול בכלבים וחתולים, מהשלב הראשון. כלומר בשלב בו לוקחים אותם הביתה, מדוע מומלץ להביא כלבים וחתולים הביתה, מדוע זה טוב לגידול ילדים, כיצד גורמים לילדים לטפל בהם ולקחת עליהם אחריות. וכן על שלבים מתקדמים יותר, איזה אוכל לתת להם, כמה פעמים ביום להוציא אותם, איך מטפלים בפרווה שלהם, טיפולים נגד פרעושים, איך מטפלים בשיניים שלהם, כיצד שמים לב לדיכאון אצל חיות בית ועוד. הרעיון של הסברה והמודעות, היא לתת כלים טובים יותר למי שמחזיק כלבים וחתולים לטיפול נכון. 
 
טיפולים תקופתיים – מדובר על בדיקות וחיסונים שיש לבצע אחת לתקופה. אלה נדרשים לשם שמירה על מצבם הבריאותי התקין של החיות וכן של הסביבה שלהם. וטרינר לחיות דואג לעדכן את הבעלים, מתי וכל כמה זמן עליהם להביא אותם לטיפול. 
 
טיפולי חירום – הרעיון הוא גם טיפולים במקרי חירום (בדומה לטיפול נמרץ), וכן בטיפולים במקרים של הימצאותן של מחלות קשות או בחשש למחלה כזו, למשל טיפולי אונקולוגיה, לב, עיכול ועוד. אלו טיפולים בהם וטרינר מומחה מתעסק, בדרך כלל בשילוב עם ניתוחים ומגוון בדיקות ייחודיות שלא בכל מקום ניתן לבצע. 
 
וטרינר לחיות גם עובד בשיתוף פעולה עם עמותות שונות של בעלי חיים, אותן הוא מלווה מקרוב. בטיפול, בדיקות ועזרה לפני אימוץ. 
 
אם אתם מחפשים וטרינר לחיות, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם בית חולים וטרינרי אשדוד, שם תוכלו למצוא את ד"ר יוחאי גונן והצוות שלו, שישמח לעמוד לרשותו בכל שאלה ועניין. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המרפאה וליהנות מטיפולים ברמה גבובהה. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
וטרינר בגן יבנה