וטרינר כלבים וחתולים | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
כתובת: העצמאות 85 (מאחורי בית המרקחת Be) אשדוד
שעות פתיחה:    יום א',ב,ג',ה' 20:00 - 10:00  |  יום שישי 14:00 - 10:00
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:

המרפאה שלנו:

וטרינר כלבים וחתולים

כל מי שיש לו חיית מחמד מטפל בה סביב השעון, כיאה לבן משפחה של ממש. אלא שבלא מעט מקרים, יש צורך בטיפול מקצועי חיוני, אותו יכול להעניק רק וטרינר כלבים וחתולים בעל הכשרה מתאימה וניסיון רב. המאמר הנוכחי כולל בתוכו את השירותים המגוונים שמעניקים כיום וטרינרים, יחד עם המלצה על המרפאה הוטרינרית המובילה באזור אשדוד.

קווים לדמותו של הוטרינר
על פי ההגדרה הבסיסית והמובנית מאליה, וטרינר הוא רופא המרפא בעלי חיים. כאשר נכנסים לעובי המקצוע, אפשר להבחין כי תחת ההגדרה הזו מסתתר מגוון רחב מאד של פעולות. זה מתחיל עם טיפול בחיות המחמד, לרבות חיסונים, טיפולי מנע, ניתוחים כירורגיים, שירותי עזרה ראשונה, טיפולי חירום ואף טיפולים בתחום ספציפי, דוגמת טיפולי אורטופדיים או טיפולי שיניים. שירות חיוני אחר של הוטרינר הוא עיקור וסירוס חיות מחמד, הכולל בתוכו גם השלכות על הבריאות שלהן. הוטרינר מבצע שורה ארוכה של בדיקות מעבדה – בדיקות שתן לחיות, למשל – וכן מאבחן אצלן שורה ארוכה של בעיות ומצבים.

חשוב לזכור כי ההכשרה המקצועית של אותו וטרינר כלבים וחתולים, מוכשר ככל שיהיה, לא מספיקה לבדה לאפשר לו להעניק את שירותיו. על מנת שהוטרינר יוכל להציע את שירותיו נדרשת המרפאה שלו לכלול בתוכה ציוד מתקדם, שיאפשר לבצע הן את האבחונים והן את הטיפולים. בדיקות דם לחיות, לדוגמא, צריכות להתבצע באמצעות כלים המאפשרים ספירת דם, בחינת תפקודי הקרישה, בחינת מצב האלקטרוליטים או ההורמונים וכיוצא בזה.

המרפאה שלכם באשדוד
מחפשים וטרינר כלבים וחתולים באשדוד? זקוקים לבעל מקצוע המבצע בדיקות דם לחיות, טיפולים, חיסונים או כל דבר אחר? בית החולים הוטרינרי באשדוד, המנוהל על ידי ד''ר יוחאי גונן וד''ר מאיה מוזס, ישמח לעמוד לשרותכם. הוא פועל מאז 2003 ומספק את המענה הטיפולי המקיף והמקצועי ביותר עבור חיות המחמד.

שירותי המרפאה כוללים בתוכם מענה מקיף, הניתן סביב השעון ולפעמים גם 24 שעות ביממה. הוא כולל ציוד מתקדם המאפשר לבצע את הבדיקות (לרבות אמצעים לביצוע בדיקות דם לחיות, כפי שתוארו מעלה) ואת הטיפולים, כאשר התוצאות הן תמיד מקסימליות. אנשי המרפאה מעניקים יחס חם לחיות המחמד ולבעליהן, הנהנים גם ממחירים שווים לכל נפש.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
בעיות דרכי שתן לחיות