וטרינר כלבים וחתולים | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:

המרפאה שלנו:

וטרינר כלבים וחתולים

מגדלים כלב או חתול בבית? הטיפול הרפואי של חיית המחמד שלכם מעולם לא היה טוב יותר! היום ניתן להגיע לוטרינר כלבים וחתולים בבית חולים לבעלי חיים. במקום להגיע למרפאה וטרינרית רגילה, החתול או הכלב שלכם יכולים לקבל שירותים רפואיים של בית חולים מקצועי, כולל בדיקות מקיפות ומחלקת אשפוז למקרה הצורך. מה היתרונות של בית חולים לבעלי חיים? בית חולים לבעלי חיים מציע לכם את השירותים הבאים:
 
- שירותים רפואיים 24 שעות בכל יום, 7 ימים בשבוע.
- בית מרקחת לתרופות עבור חיות מחמד.
- צילומי רנטגן וצילומי אולטרא-סאונד לחיות מחמד.
- טיפולי שיניים מקצועיים הכוללים עקירות, ניקוי, ליטוש וטיפול בדלקות חניכיים. 
- בדיקות כלליות ומקיפות ובדיקות מעבדה במקום.
 
כפי שניתן לראות, לבית חולים לבעלי חיים יש יתרונות רבים, ואם אתם גרים באיזור אשדוד ואשקלון, תוכלו להגיע עם חיית המחמד שלכם לבית חולים וטרינרי מקצועי במרחק נסיעה קצר. 
 
פנייה לוטרינר לחיות
 
אם החלטתם לפנות לוטרינר לחיות, מומלץ לכם להגיע לבית חולים לבעלי חיים הנמצא מרחק נסיעה מביתכם. מלבד השירותים הרבים שבית חולים לבעלי חיים יכול לספק לכם, צוות בית החולים כולל וטרינרים בעלי שם ומוניטין היכולים לסייע לכם באבחון מקצועי לבעיות רפואיות של חיית המחמד שלכם.
 
קביעת תור עם וטרינר מומחה
 
אם אתם זקוקים בדחיפות לוטרינר מקצועי, אתם יכולים להגיע בכל שעה לבית החולים לבעלי חיים. אם אתם נדרשים להגיע לוטרינר מומחה לבדיקות מקיפות ואבחון רפואי, כדאי לכם לקבוע תור מראש למועד מסויים. 
 
וטרינר מומלץ של בית חולים לבעלי חיים
 
איפה מוצאים וטרינר מומלץ? וטרינר עם המלצות תוכלו למצוא בבית חולים וטרינרי אשדוד. בית החולים הוקם על-ידי צוות וטרינרים מוסמך אשר מספק שירות אישי ומקצועי לבעלי חיות מחמד בכל איזור הדרום. בית חולים וטרינרי אשדוד כולל בית מרקחת ומחלקת אשפוז לבעלי חיים. 
 
וטרינר כלבים וחתולים בבית חולים וטרינרי אשדוד
 
אם אתם עדיין מתלבטים לגבי וטרינר כלבים וחתולים, זה הזמן להפסיק להתלבט! בית חולים וטרינרי אשדוד מאפשר לכלב או לחתול שלכם לקבל את השירותים הרפואיים הטובים והאיכותיים ביותר במקום אחד. באמצעות הצטרפות למנוי חודשי, תוכלו לקבל את שירותי בית החולים באופן המשתלם ביותר.