וטרינר בדרום | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
כתובת: העצמאות 85 (מאחורי בית המרקחת Be) אשדוד
שעות פתיחה:    יום א',ב,ג',ה' 20:00 - 10:00  |  יום שישי 14:00 - 10:00
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:

המרפאה שלנו:

וטרינר בדרום

מחפשים וטרינר בדרום? אם אתם נדרשים לקחת את חיית המחמד שלכם לוטרינר, כדאי לכם כבר להגיע לבית חולים וטרינרי. בית חולים וטרינרי מספק שירותים רבים אשר לא תמיד ניתן למצוא בכל מרפאה וטרינרית. אחד היתרונות הבולטים בבית חולים וטרינרי הוא הנגישות של הבדיקות והטיפולים לאורך כל השבוע. כמו בבית חולים לבני אדם, גם בית החולים הוטרינרי פועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע וכולל בית מרקחת מקצועי לתרופות המתאימות לחיות מחמד. אם אתם מעוניינים בנגישות מירבית לכל הבדיקות, החיסונים והטיפולים לחיית המחמד שלכם, בית חולים וטרינרי יתאים לכם בצורה מושלמת. 
 
מלבד הנגישות שבית חולים לבעלי חיים יכול להציע, גם הציוד הרפואי שבית חולים לבעלי חיים מציע נחשב לציוד רפואי איכותי ומתקדם. הציוד הרפואי בבית חולים לבעלי חיים כולל מכשור מתקדם לבדיקות רנטגן ואולטרא-סאונד לחיות מחמד. 
 
וטרינר בגן יבנה
 
גרים במועצה המקומית גן יבנה? בחיפוש אחר וטרינר בגן יבנה, תוכלו למצוא במרחק נסיעה קצר בית חולים מקצועי לבעלי חיים. בית החולים מאפשר לכם להגיע לבדיקות וטיפולים עבור חיות מחמד בכל רגע נתון. במקרים בהם בעלי חיים נדרשים לבדיקות ולהשגחה, ניתן להשאיר אותם במחלקה של האשפוז לזמן מוגדר. 
 
וטרינר באשקלון
 
מלבד גן יבנה, גם תושבי אשקלון יכולים להגיע עם חיית המחמד שלהם לבית חולים הוטרינרי. אם יש לכם רצון להשקיע בטיפול הרפואי של חיית המחמד שלכם, פנייה לוטרינר מקצועי בבית חולים לבעלי חיים תעשה עבורכם את המלאכה. אם אתם זקוקים לוטרינר באשקלון עבור חיית המחמד שלכם, מומלץ לכם להביא את חיית המחמד לקבל  שירותים רפואיים מקצועיים בבית חולים לבעלי חיים.
 
וטרינר גן יבנה 
 
רוצים לקבוע תור לבדיקה אצל וטרינר גן יבנה? במרחק קצר של נסיעה תוכלו להגיע עם חיית המחמד שלכם לבית חולים וטרינרי אשדוד. צוות בית חולים וטרינרי אשדוד ישמח לקבוע עבורכם תור לבדיקה בקליניקה של בית החולים. בית החולים מציע מגוון רחב של שירותים רפואיים החל מבדיקות כלליות ועד ניתוחים כירורגיים. 
 
בית חולים וטרינרי אשדוד מציע - וטרינר בדרום
 
לקביעת תור עם וטרינר בדרום בבית החולים הוטרינרי אשדוד, התקשרו עכשיו או השאירו את הפרטים האישיים שלכם באתר האינטרנט של בית החולים.