וטרינר באשדוד | בית חולים וטרינרי אשדוד
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:

המרפאה שלנו:

וטרינר באשדוד

שבת בבוקר, התעוררתם מוקדם ואתם יוצאים לטיול עם הכלב לאורך הטיילת של אשדוד, האווירה פסטורלית, אין נפש חיה ברחוב והכביש ריק. אז אתם מחליטים לשחרר אותו, שישתחרר, שיוציא קצת אנרגיה, ואז זה קורה - והכול מתהפך. ברגע אחד הכלב רואה חתול בצד השני של הכביש ולפני שאתם מספיקים להגיב הוא פורץ לכביש בריצה ובדיוק ברגע הזה חולפת בכביש השומם מכונית. הרכב בולם בחריקת בלמים אך זה מאוחר מדי, הכלב נפגע בחלק הגוף התחתון ומועף לשוליים. אתם מגיעים בריצה, הכלב שרוע בשולי הכביש ספק מיילל, ספק נושם בכבדות. זה לא נראה טוב, הכלב לא מצליח לעמוד על הרגליים. הנהג הפוגע נעצר בצד, הוא לא אשם, הכלב התפרץ לכביש באופן פתאומי. מה עושים עכשיו?  
הנהג הפוגע מציע לעזור, אתם מניחים את הכלב במושב האחורי של הרכב, פותחים את הסמרטפון ומחפשים וטרינר באשדוד ביום שבת בשבע בבוקר. מהר מאוד אתם מגלים שעומדת בפניכם אופציה אמיתית אחת – בית חולים וטרינרי אשדוד בניהולם של ד"ר יוחאי גונן וד"ר מאיה מוזס. 

7 דקות מאוחר יותר כשהרכב נעצר בפתח המרפאה, הווטרינר הכונן כבר מחכה לכם. הכלב מוכנס לצילום רנטגן ואולטרסאונד, הדיאגנוזה לא נעימה. שתי צלעות שבורות ודימום פנימי. אין זמן לבזבז, למרבה המזל חדר הניתוח בבית חולים וטרינרי אשדוד כבר ערוך. הסוף של הסיפור הזה טוב. אחרי שעתיים הכלב כבר בחדר ההתאוששות. הווטרינר באשדוד הצליח להציל את הכלב.

זה אולי נשמע טריוויאלי, אבל העובדה שיש בית חולים וטרינרי באשדוד אינה מובנת מאליו. בית חולים וטרינרי אשדוד נוסד בשנת 2003 וכבר יותר מעשור שהוא הכתובת המתבקשת לכל מי שמחפש וטרינר בסביבה.
כבר הזכרנו את התפקיד החשוב שממלא בית חולים וטרינרי אשדוד במקרי חירום. מדובר באחד המרכזיים הווטרינריים היחידים באשדוד והסביבה שיודעים לתת מענה רפואי כולל ומתקדם לבעלי חיים מעכשיו לעכשיו. אבל עבור בעלי הכלבים והחתולים באשדוד מדובר בהרבה יותר מזה.

קשת השירותים הווטרינרים שהמרפאה מעניקה מאוד מגוונת וכוללת, בין היתר מתן חיסונים וטיפולי מנע, התקנת שבבים אלקטרוניים, עיקורים וסירוסים ובאופן כללי יודעת לספק רפואת בעלי חיים מתקדמת בתחומים כמו כירורגיה, קרדיולוגיה, אורתופדיה, אונקולוגיה, עור, שיניים ועוד. 

זה לא מסתכם בזה כי בית חולים וטרינרי אשדוד גם מספק ללקוחות מעטפת שירות יוצאת דופן הכוללת ביקורי בית ובמקרה הצורך גם שירות הסעה אמבולטורי מהבית עד למרפאה וכמובן תשתית אשפוז, כמו במרכזים הווטרינרים המובילים בעולם, שפועלת עשרים וארבע שעות ביממה גם בפורמט טיפול נמרץ. במקום גם פועל בית מרקחת וטרינרי, וחנות למזון וציוד.  תוסיפו לזה את תוכניות הבריאות האטרקטיביות שמעניקות לכלב או לחתול שלכם חליפת בריאות מלאה ולכם שקט וביטחון בגזרה הכלכלית. וטרינר באשדוד? יש רק כתובת אחת: בית חולים וטרינרי אשדוד, רחוב העצמאות 85.