וטרינר אשקלון | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:

המרפאה שלנו:

וטרינר אשקלון

לא צריך להיות אנתרופולוג גדול בשביל לדעת, שיותר ויותר אנשים מחזיקים היום חיות מחמד בבית. כמעט בכל בניין נמצא כמה כלבים וכמה חתולים. לא צריך גם להיות כלכלן גדול בשביל לדעת שכל משפחה מוציאה מאות שקלים בחודש (בממוצע) על אחזקת כלב או חתול. ונדמה שמדי שנה, הסכומים רק עולים. מן הסתם גם הכיף רק עולה. 
 
ניקח למשל זוג שמחזיק כלב באשקלון בתור דוגמא, אז הוא משתמש בשירות וטרינרי אשקלון בשביל להעניק טיפולים לכלב. יש טיפולים שוטפים מדי 3 חודשים (חיסון תועלת הפארק), לכך יש להוסיף פעם בשנה שעליהם לקחת הכלב אל מרפאה וטרינרית אשקלון בשביל חיסון כלבת, וכמובן כל ביקור אצל וטרינר אשקלון עולה לזוג כסף, וביקורים כאלה יש לא מעט  בשביל טיפולי שיניים, טיפולים בעור או כל טיפול עקב חשש לבעיה, מחלה או עניין אחר. 
 
אך הטיפולים והביקורות אצל וטרינר הם רק חלק אחד של התמונה. מה לגבי רכישת אוכל, חומר יבש, רטוב , ממתקים וכן חומרים נגד פרעושים, צעצועים, ועוד מגוון דברים? את כל זה יכול הזוג לרכוש אצל וטרינר אשקלון היום (מרבית המרפאות הפכו עם השנים גם לחנויות שמספקות מוצרים) וכן אצל חנויות חיות שכונתיות או אפילו בסופר. לכך יש להוסיף גם תספורת אחת לכמה חודשים. גם אותה ניתן לעשות אצל וטרינר אשקלון (או בכל מקום אחר), שכן מרבית הוטרינרים מחזקים גם ספרית שמבצעת תספורת, או בחנות לחיות שהיא גם מספרה. 
 
כפי שאפשר לראות אחזקת כלב (או חתול לצורך העניין), עולה מאות שקלים בחודש בממוצע, כמובן שאנחנו לא מחשבים את העלויות הנלוות, ואת הזמן הרב שיש להשקיע בגידול חיית מחמד, הן בבית והן מחוצה לו. עם זאת, כשמסתכלים על הערך הנוסף שמעניק כל כלב וכל חתול, מבינים שאי אפשר למדוד את זה בכסף ולא בשום מדד חומרי אחר. גם עבור אותו זוג מדומיין שלנו מאשקלון, שמחזיק כלב ולוקח אותו אחת לכמה זמן לביקור אצל וטרינר אשקלון ומשקיע בו כסף רב, הערך שהכלב נותן, לא יסולא בפז. 
 
אם גם אתם מעוניינים לגדל כלב ותוהים מה צריך בשביל זה, אתם מוזמנים לפנות לבית החולים הווטרינרי של יוחאי גנון ומאיה מוזס, אשר מעניקים שירותים וטרינרים אשקלון לחיות מחמד באזור אשדוד, אשקלון והסביבה. יוחאי ומאיה ישמחו להסביר לכם במה כרוך העניין, כמה זה יעלה לכם, מה זה ידרוש מכם מבחינת זמן, והכי חשוב, כמה כיף הולך להיות לכם. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
שירות וטרינרי באשדוד