וטרינר אשדוד | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:

המרפאה שלנו:

וטרינר אשדוד

מחפשים וטרינר קרוב לבית? כדאי שתכירו את בית החולים לבעלי חיים הקרוב לביתכם. בית חולים לבעלי חיים כולל מגוון שירותים רפואיים חשובים כמו בית מרקחת, מרפאת שיניים ומחלקת אשפוז. בית מרקחת לתרופות עבור בעלי חיים היא חיונית בעיקר עבור כלבים וחתולים הנדרשים לקבל תרופות על בסיס יומי ולא יכולים להישאר ללא תרופות לאורך זמן. לכן, ישנה חשיבות רבה לנגישות של בעלי חיות המחמד לבית מרקחת.

מחלקת אשפוז לבעלי חיים

אם חיית המחמד שלכם חולה וזקוקה לטיפול מתמשך ומעקב של רופאים וטרינריים, יתכן כי אשפוז במחלקה לבעלי חיים היא האופציה הטובה ביותר. האשפוז נעשה בכלובים גדולים ונוחים עם השגחה צמודה של צוות וטרינרים מקצועי. מחלקת האשפוז ממוקמת בבית חולים לבעלי חיים באשדוד ומצויידת במכשור טכנולוגי מתקדם לבדיקות וטיפולים בבעלי חיים. אם חיפשתם וטרינר אשדוד, בית החולים הוטרינרי הוא הכתובת עבורכם.

וטרינר לכלבים באשדוד

בעלי כלבים, המעוניינים להשתמש בשירותי בית המרקחת או מחלקות האשפוז, יכולים להגיע לוטרינר לכלבים באשדוד באחד המרכזים הרפואיים המובילים בארץ. המרכז הרפואי נמצא במיקום מרכזי בעיר אשדוד ומציע בית מרקחת מקצועי המכיל את כל התרופות הרלוונטיות ביותר לחיות מחמד.

קביעת תור לוטרינר באשדוד

במידה והכלב או החתול שלכם חולים, מומלץ לקבוע תור לוטרינר באשדוד, ולהגיע עם בעל החיים שלכם לבדיקה כללית. במקרים מסויימים יש צורך בבדיקות מקיפות יותר המצריכות שימוש במכשור רפואי מתקדם המיועד לבעלי חיים.

פנייה לוטרינר דרום

מתלבטים אם להגיע עם חיית המחמד לוטרינר? בחיפוש אחר וטרינר דרום הארץ, תוכלו למצוא את בית החולים הוטרינרי אשדוד. בית חולים וטרינרי אשדוד נחשב למרכז וטרינרי רפואי מוביל ומנוהל על-ידי בכירי הוטרינרים באיזור הדרום – ד"ר מאיה מוזס וד"ר יוחאי גונן. מלבד הטיפולים המקצועיים בבעלי חיים, בית החולים הוטרינרי מחזיק במחלקת אשפוז מקצועית המאפשרת לכם להשאיר את הכלב לבדיקות נוספות וטיפולים במקרה הצורך.

בית החולים הוטרינרי מציע - וטרינר אשדוד

רוצים להגיע כבר היום עם חיית המחמד שלכם לבית החולים? כדאי שתדעו כי בית החולים פועל כל השבוע וגם בכל שעות הלילה. אם אתם רוצים להגיע עם חיית המחמד לוטרינר אשדוד לבדיקה או טיפול שגרתיים, כדאי לקבוע תור דרך מספר הטלפון של המרפאה המופיע בתחתית האתר. צוות בית חולים וטרינרי אשדוד ישמח לראותכם ולספק לחיית המחמד שלכם טיפול רפואי מסור ומקצועי.