וטרינרים באשדוד | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:

המרפאה שלנו:

וטרינרים באשדוד

כל בעל כלב או חתול מעוניין בטיפול הטוב ביותר עבור חיית הבית שלו. אז איך אפשר לדעת שבעלי החיים שלכם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר? בכל עיר אפשר למצוא מרפאות וטרינריות, אך רק במעט מקומות בארץ ניתן למצוא בית חולים לבעלי חיים. בחיפוש אחר וטרינרים באשדוד, תוכלו להגיע לבית החולים הוטרינרי בעיר אשר נחשב למרכז הרפואי הטוב ביותר באיזור הדרום.

בית החולים מספק שירותים רבים לטיפול ומניעת מחלות עבור כלבים וחתולים. בין השירותים הרבים ניתן למצוא ניתוחים כירורגיים, בדיקות מעבדה מקצועיות, בדיקות דם במקום, צילומי רנטגן ואולטרא-סאונד ואפילו רפואת שיניים.

וטרינר לחתולים באשדוד כולל טיפולי שיניים

נהוג לחשוב על טיפול לחתולים כטיפול במקרים של מחלות או דלקות. אבל היום הטיפולים בחתולי הבית השתדרגו בצורה נפלאה וניתן לבצע לחתולים מכל סוג טיפולי שיניים מתקדמים. וטרינר לחתולים באשדוד, בבית חולים וטרינרי, יכול לספק לכם שירותים רפואיים מתקדמים לשיניים הכוללים:

- טיפול בדלקת חניכיים.

- עקירות שיניים.

- ניקוי בהרדמה מלאה.

- צילומי שיניים.

את הטיפולים לשיניים ושאר הטיפולים לחתולים, מבצע צוות מקצועי ומיומן.

וטרינר לכלבים באשדוד כולל בדיקות הריון

יש לכם כלבה בבית בהריון? כמו שנשים דואגות ללכת לבדיקות במהלך ההריון, גם כאן חשוב לשלוח את הכלבה שלכם לבדיקות הריון. וטרינר לכלבים באשדוד אשר מחזיק במכשור מתקדם, יספק לכם את כל השירותים הדרושים לכלבות במהלך ההריון.

פנייה לוטרינר לכלבים וחתולים באשדוד

מעוניינים לפנות לוטרינר לכלבים וחתולים באשדוד? על מנת שתוכלו להגיע עם הכלב או החתול שלכם ולקבל את הטיפול המתאים ביותר עבור בעל החיים שלכם, כדאי לפנות לבית חולים וטרינרי אשדוד הכולל את כל השירותים הרפואיים לכלבים וחתולים. בבית חולים וטרינרי אשדוד תוכלו למצוא את השירותים המתקדמים ביותר שלא יחסירו מבעל החיים שלכם אף בדיקה או טיפול חשובים.

וטרינרים באשדוד מומלצים מבית חולים הוטרינרי

בבית חולים וטרינרי אשדוד תוכלו למצוא את ד"ר יוחאי גונן ואת ד"ר מאיה מוזס. ד"ר יוחאי גונן וד"ר מאיה מוזס נחשבים לוטרינרים באשדוד מהמוכרים והמקצועיים בעיר. לטיפול מסור ומקצועי בכלב או בחתול שלכם מומלץ לפנות רק לבית חולים וטרינרי אשדוד. לקביעת תור עבור טיפול לכלב או לחתול, השאירו את הפרטים שלכם באתר בית החולים, ונציג יחזור אליכם בהקדם לקביעת מועד הטיפול.