בית חולים וטרינרי אשדוד - בעיות בבעלי חיים מבוגרים
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
כתובת: העצמאות 85 (מאחורי בית המרקחת Be) אשדוד
שעות פתיחה:    יום א',ב,ג',ה' 20:00 - 10:00  |  יום שישי 14:00 - 10:00
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:
המרפאה שלנו:

בעיות בבעלי חיים מבוגרים

הרבה ממכם אולי לא מודעים או שמים כל כך לב אבל בעלי החיים שלכם מזדקנים ממש כמו בני אדם. כוטרינר באשדוד יוצא לי לטפל במרפאתי, בית חולים וטרינרי אשדוד, בהרבה מאוד בעלי חיים כאלה. בעל החיים שלכם מזדקן בקצב הרבה יותר מהיר מבני אדם כך שכלב מוגדר "זקן" החל מגילאים 5-7 בתלות בגזעו/גודלו וחתול מוגדר "זקן" החל מגיל 7. בעל חיים זקן מצריך הרבה יותר תשומת לב למצבו הרפואי, הנפשי והמנטלי ודורש מודעות ותשומת לב רבה לסימנים קליניים או שינויים התנהגותיים ועל כך נרחיב במאמר זה.

הסימנים הקליניים והשינויים ההתנהגותיים אשר יכולים להופיע עלולים לכלול:
-ריח רע או הפרשה מהפה. כאב או קושי בלעיסת מזון.
-ריח רע מהגוף, דילול פרווה עד כדי הקרחה או פצעים שונים ומגוונים.
-שינויים במאסת הגוף עם דגש על ירידה במשקל, חוסר תאבון, אנורקסיה, הקאות, אי סדירות בצרכים כולל יציאות רכות עד שלשול או עצירות, בריחת צואה או אי שליטה בסוגרים.
-שיעולים, נשימה מהירה או מאומצת יותר, התנשפויות, ירידה בסיבולת, חולשה ועייפות. 
-עליה בשתיה, השתנה רבה, הטלת שתן בבית, בריחת שתן במנוחה או בשינה.
-אובדן מסת שריר, צליעה, קושי בקימה משכיבה, קושי בעליית מדרגות או קפיצה, קושי בהליכה, ירידה כללית בפעילות הגופנית.
-מאסות/גידולים בכל מקום או איבר בגוף.
-נביחות או יללות, עליה או ירידה בשעות שינה, חוסר מנוחה, אינסומניה, בלבול, שכחה, חוסר התמצאות, שינויים בראיה או בשמיעה, בהייה ממושכת, חרדה, מתן צרכים בבית, אובססיה, אגרסיה, ליקוק מוגזם והתנהגות הרסנית.

גם אם אין לבעל החיים שלכם אף אחד מהסימנים הנ"ל אני ממליץ, כוטרינר באשדוד, להגיע לבית חולים וטרינרי אשדוד ולבצע בדיקה תקופתית מקיפה לבעל החיים מבוגר אחת ל-6 חודשים לכל היותר.

החלק החשוב ביותר בבדיקה במרפאתי הוא ההיסטוריה המדויקת שאתם תמסרו לרופא שלנו בבית החולים הוטרינרי. מעבר לכך, בעל החיים יעבור בדיקה גופנית מקיפה ודקדקנית ועל סמך ההיסטוריה וממצאי הבדיקה הגופנית יוחלט על ידי הרופאים על ביצוע בדיקות נוספות אשר עלולות לכלול: בדיקות דם, תפקודי קרישה, אנליזת שתן כולל תרבית, משטחי צואה, רמות הורמונים שונים, צילומי רנטגן, סריקת אולטרא-סאונד, תרשים א.ק.ג., מדידת לחץ דם, סריקת אקולב, אנדוסקופיה או כל בדיקה אחרת אשר נדרשת לאבחון מדויק של מצבו הרפואי של בעל החיים שלכם.
הטיפול יהיה מבוסס על האבחנה אשר תתבצע ועלול יהיה לכלול שינויים סביבתיים, שינויים בפעילות, שינויי תזונה, תוספי מזון, מתן תרופות ועוד ועוד.

זיכרו! אבחון מוקדם כל האפשר למחלות והתאמת טיפול בהקדם האפשרי יאפשרו לנו לספק לבעל החיים שלכם איכות חיים מיטבית ואריכות ימים מירבית. 
כוטרינר באשדוד אני יכול לגלות לכם כי זיקנה היא לא מחלה חשוכת מרפא, וכיום, בבית החולים הוטרינרי של אשדוד אנחנו מצליחים לספק טיפול יעיל ואיכותי לרוב המחלות בבעלי חיים זקנים.
מאחל לכם ולבעלי החיים שלכם בריאות ואריכות ימים.