בית חולים וטרינרי באשדוד | מרכז וטרינרי לטיפול בבעלי חיים
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:

המרפאה שלנו:

בית חולים וטרינרי באשדוד

מהיום הראשון בו אנו מאמצים את חיית המחמד שלנו, בין אם מדובר על כלב או חתול, ההיקשרות שלנו רק הולכת וגדלה. למעשה, ניתן לומר כי אותה חיית מחמד הופכת להיות חלק בלתי נפרד וחשוב מהמשפחה. בהתאם לכך, במקרה בו חיית המחמד שלנו אינה חשה בטוב, אנו מיד רוצים להעניק לה את הטיפול המסור, המקצועי, והמהיר ביותר. כאן בדיוק נכנס לתמונה בית חולים וטרינרי באשדוד. המטרה המרכזית, החשובה והמהותית ביותר של הוטרינר הוא להעניק לחיית המחמד שלכם טיפול רפואי איכותי, לכל בעיה באשר היא, חמורה וקלה כאחת. הוטרינר שם לו לדגש להעניק את הטיפול הטוב ביותר, ובעל ניסיון רב שנים בתחום. במקום תוכלו למצוא את מיטב הרופאים הווטרינרים, אשר עושים שימוש בציוד המתקדם ביותר, על מנת להבטיח שירות ותוצאה ללא פשרות. 

שירות מסביב לשעון

בית חולים וטרינרי באשדוד מעניק מגוון רחב של שירותים וטרינריים כגון סירוס, עיקור, חיסונים, תילועים, אשפוז, עזרה ראשונה ועוד. היתרון המרכזי ואולי החשוב ביותר בבית חולים מסוג זה הוא העובדה כי הוא מעניק שירות 24 שעות ביממה, לאורך כל השבוע, ובמשך כל השנה, גם בחגים, וגם בשבתות. מדובר על אלמנט קריטי, בעיקר במקרים בהם חיית המחמד נפצעה, הורעלה, ננשכה, בלעה עצם זר, וכדומה. מקרים מסוג זה מחייבים טיפול מיידי ובמהירות האפשרית. כמובן כי מקום כזה חייב להציע היצע רחב של שירותים, בדיקות וסריקות, זאת על מנת לזהות במהירות האפשרית וביעילות המקסימלית מהו מקור הבעיה. כידוע, טיפול מהיר ואפקטיבי, ממש כמו אצלנו, בני האדם, הינו קריטי, ויכול להציל חיים פעמים רבות. 

היתרונות של בית חולים וטרינרי באשדוד

להעניק טיפול רפואי מקצועי, מודרני, ואיכותי, ברמה הגבוהה ביותר מהווה מרכז לקבלת פניות של היצע רחב של מקרים, חמורים וקלים כאחד, אשר דורשים בירור של מומחה או וטרינר מוסמך מספק שירותים מסביב לשעון 


בית חולים וטרינרי באשדוד נוסד אי שם בשנת 2003, ומאז מעניק טיפול מסור ומקצועי לחיות מחמד, על ידי טכנולוגיה רפואית מתקדמת, צוות מומחים ובעלי ניסיון, אשר נמצא שם במיוחד עבורכם ועבור חיית המחמד שלכם, וכמובן, על מנת לספק לכם שירות מסביב לשעון.