אולטראסאונד לחיות | בית חולים וטרינרי אשדוד
phone2, phone, contact, telephone, support, call

0722-796-064

וטרינר באשדוד
 
אבחון מתקדם
ניתוחים מכל הסוגים
בעלי החיים שלכם
זקוקים לטיפול רפואי?
נשמח לראותכם אצלנו!
חייגו אלינו 0722-796-064
או מלאו פרטים וניצור קשר:

המרפאה שלנו:

אולטראסאונד לחיות

בדיקות אולטראסאונד מהוות חלק בלתי נפרד ממשוואת האבחון הרפואי והדימות: לא רק בקרב בני אדם, אלא גם במקרה של חיות מחמד. ואכן, פועלות כיום בישראל לא מעט מרפאות וטרינריות אשר מתמחות בביצוע בדיקות אולטראסאונד לחיות, יחד עם בדיקות משלימות אחרות (לדוגמא - אנדוסקופיה לחיות). המאמר הנוכחי סוקר את המצבים בהם ניתן ואף רצוי לבצע את הבדיקות החיוניות האלה, כמו גם מעניק לכם המלצה למרפאה באשדוד המתמחה בביצוען.

כל הסיבת לבצע אולטראסאונד
אולטראסאונד לחיות יכול להיכנס לתמונה בלא מעט תרחישים. המצב הראשון הנפוץ הוא זה בו מעוניינים לדעת האם חיית המחמד עברה פגיעה באיברים הפנימיים שלה או בעצמות, למשל, לאחר תאונת דרכים או פגיעה אחרת. תרחיש מהסוג הזה, למרבה הצער, נפוץ עד מאד, שעה שהחיות נוטות להיות בעלות מבנה גוף עדין מאד. ביצוע בדיקת אולטראסאונד, לכן, הוא צעד מרכזי בדרך למתן טיפולי אורטופדיה לחיות, אשר חשיבותם מכרעת אף היא.

אולטראסאונד לחיות יכול לשמש אמצעי אבחוני גם כאשר חוששים שלחיה יש בעיה פנימית, דוגמת גידול באחד מהאיברים הפנימיים. בתרחיש האופטימי יותר, האולטראסאונד יכול ללמד על התקדמות מצב ההריון של בעל החיים, מה שכולל בתוכו גם פן רפואי: כשיודעים מהו מספר הגורים המיועד, למשל, אפשר להיערך לקראת ההמלטה טוב יותר.

המפתח: מרפאה וטרינרית מובילה בתחום
כיאה לחשיבות המכרעת של בדיקות אולטראסאונד עבור חיית המחמד, צריך לשים דגש על מקצועיות הגורם שמקבל על עצמו את התהליך. השאיפה צריכה להיות למרפאה וטרינרית הלוקחת על עצמה מגוון בדיקות ואבחונים: לא רק אולטראסאונד, אלא גם אנדוסקופיה לחיות, רנטגן, דם, שתן, צואה וכיוצא בזה. המרפאה צריכה להחזיק בצוות של טכנאים, שיתפעלו את הבדיקות, ולצידם רופאים מומחים שיפרשו וינתחו את תוצאות הבדיקה.

בית החולים הוטרינרי באשדוד פועל מאז 2003 ומספק שורה ארוכה של פתרונות בתחום. במקום ניתן לבצע בדיקות ולעבור אבחונים שונים, כאשר הטיפול הוא בכל התחומים הרפואיים: טיפולי אורטופדיה לחיות, טיפולים כירורגיים, טיפולים נוירולוגים ועוד. במרפאה נעשה שימוש בציוד המתקדם ביותר העומד בתחום, מה שמאפשר אבחון מדויק ויעיל של שלל תרחישים רפואיים.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
וטרינר כלבים וחתולים